Nereden İzleyebilirim? Plex Artık Akış Servislerinde Arama Yapıyor

Nereden İzleyebilirim? Plex Artık Akış Servislerinde Arama Yapıyor

22
0
PAYLAŞ

Hepimiz oradaydık: Cuma gecesi ve belirli bir film veya TV şovu havasındasınız. Ancak hangi video akış hizmeti izlemek istediğinizi sunuyor? Orada olup olmadığını görmek için uygulamadan uygulamaya atlayabilirsiniz, ancak medya yönetimi sağlayıcısı Plex, daha iyi bir çözümü olduğunu düşünüyor.

Plex, ihtiyacınız olan şey için akış hizmetlerinde arama yapacak yeni bir keşif özelliğini test ediyor; sadece şovun veya filmin adını, oyuncuları veya yönetmeni yazın.

Şirket, “Varsa, onu bulacağız – Plex’te olmasa bile. Sadece Plex yapın” diyor. “Örneğin, yeniden izlemek için can atıyorsanız Günışığını birazcık özlemek, telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde veya TV’nizde Plex’i açın, size hangi hizmetlerinizin uygun olduğunu gösterelim. Kolay, doğru, hızlı—artık bir düzine uygulama yerine tek bir uygulama aramanız yeterli.”

küçük bayan güneş ışığının nerede aktığını gösteren plex menüsü

Seçenek artık genel bir beta olarak mevcut ve ayrıca özelleştirilebilir bir karşılama ekranı, birleşik izleme listesi ve içerik izleme içeren Plex arayüzünde yapılan daha büyük bir güncellemenin parçası. Abone olduğunuz hizmetlerde nelerin trend olduğunu görün (Amazon Prime, Disney+, HBO Max, Hulu, Netflix, vb.) ve kişisel medya kitaplıklarından yararlanın. Uygulama kullanıcıları ayrıca derlenmiş önerilere göz atabilir, yeni fragmanları yakalayabilir ve yaklaşan filmleri ve şovları bir izleme listesine kaydedebilir.

Plex, “Sinemalarda ne zaman, ne zaman kiralanabilir ve ne zaman hizmetinizde görüntülenebilir olduğunu takip edebileceksiniz” diyor. “Artık sonunda, zamanla daha iyi ve daha iyi hale gelen evrensel bir ‘izlenecekler listeniz’ var. Filmlerinizi ve şovlarınızı ne zaman ve nerede eklediğinizi size söyleyen ‘İzleme Listenizden Alınabilir’ başlıklı yeni koleksiyonumuza göz atın. İzleme listesi artık mevcut.”

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Apple’ın TV uygulaması aynı zamanda uygulamalar arasında arama yapmanızı sağlar, ancak yalnızca HBO Max, Disney+ ve Hulu gibi belirli birkaç akış hizmetiyle ilgilenir; Netflix yok.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK