Netflix Games 2 yeni oyun alıyor

Netflix Games 2 yeni oyun alıyor

31
0
PAYLAŞ

Netflix, oyun serisine iki yeni başlık ekleyerek oyun deneyimini biraz daha derinleştiriyor.

Netflix oyunlarına katılmak için Arcanium: Rise of Akhan ve Krispee Street, her ikisi de şu anda Netflix üyeleri için iPhone, iPad ve Android cihazlarda kullanılabilir. Bu eklemeler, Netflix’in oyun hizmetindeki toplam oyun sayısını 12’ye çıkarıyor.

Arcanium: Rise of Akhan, açık dünya yapısına sahip kart tabanlı bir strateji oyunudur. Oyun, kendi oyun tarzlarını yaratmayı seven oyuncular için güverte oluşturma özelliğine sahiptir. Arcanium: Rise of Akhan, Steam Erken Erişim’de Aralık 2020’den beri mevcut, çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı ve maliyeti 16,99 $’dı ve şimdi mobil platforma geçiş yapıyor.

Krispee Street, Krispee webtoon’unun renkli oyuncu kadrosunu ve stilini alır ve onu bir arayış bulmaca oyununa dönüştürür. Oyuncular, buna benzer çeşitli hedefler bulmak için Krispee karakterleri ve manzaralarıyla dolu büyük bir tuvali araştırır. waldo nerede veya Ben casusluk Kitabın.

Oynatmak için cihazınızın Android 8.0 veya üzeri ya da iOS 15/iPadOS 15 veya üzeri olması gerekir. Netflix’e göre, ana Netflix uygulamasında profilinizin ana sayfasında bir Netflix Oyunları satırı olmalıdır. iPad Air 2’mizde görünmüyordu. Bunun yerine, belirli oyunu aramamız ve ardından App Store’dan indirmemiz gerekiyordu. Android akıllı telefonumuza bir sürü Netflix oyunu çıktı.

Editörlerimiz tarafından önerildi

Arcanium: Rise of Akhan, Netflix iPad uygulamasında

iPadOS (solda) ve Android’de (sağda) Netflix oyunları

Netflix’in oyun kitaplığı hala küçük ve henüz Apple Arcade gibi diğer oyun hizmetleriyle karşılaştırılamaz. Aslında, Netflix Games’e katılmadan kısa bir süre önce durdurulan bir oyun olan 2016’daki Asphalt Xtreme gibi Netflix’in oyunlarından bazıları oldukça eski. Ancak bu, esasen mevcut Netflix üyeliklerine ücretsiz bir ektir ve müşterilere değer katabilir. Tabii ki Netflix sadece fiyatlarını artırdı.

En iyi hikayelerimizi alın!

İçin kayıt olun şimdi yeni ne var manşetlerimizin her sabah gelen kutunuza ulaşması için.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olarak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK