Newegg artık “soru sorulmadan” açık kutu iadelerini kabul edecek

Newegg artık “soru sorulmadan” açık kutu iadelerini kabul edecek

23
0
PAYLAŞ

Oyun PC’nizin parçalarını satın aldıkları yere geri götürmek basit olmalıdır, ancak çoğu zaman endişe ve hayal kırıklığı duygularıyla gelebilir. Gamers Nexus’un şöhretinden donanım eleştirmeni Stephen ‘Steve’ Burke de dahil olmak üzere bazı Newegg müşterileri bunu çok iyi biliyor. Burke kısa süre önce şirketi, perakendeciyi politikalarını değiştirmeye iten oldukça yıkıcı kanıtlarla şüpheli uygulamalar yürütmekle suçladı.

Windows Central’a yaptığı açıklamada Newegg, “anakartlarda ve CPU’larda ‘açık kutu’ ürün iadelerinde sorunsuz bir iade deneyimi sağlamak için yeni politikalar uygulamaya koyduğunu” söyledi. Bu tür bir yanıt beklenirken, perakendeci daha sonra bu yeni politikaların müşterilerin “soru sorulmadan” RMA ‘açık kutu’ ürünlerini bekleyebilecekleri anlamına geldiğini açıkladı.

Bu, ‘açık kutu’ satın alarak en iyi oyun CPU’ları ve diğer pahalı PC kitlerinde biraz para biriktirmek isteyenlere güç verecek hoş bir politika değişikliğidir.

Newegg’e bir şey iade etmede sorun yaşıyorsanız veya şirketten para iadesi almakta sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki tweet’teki e-posta adresinden Gamers Nexus ile iletişime geçmenizi öneririz:

Gamers Nexus’un bu tür kanıtları toplamasının ardındaki amaç, Newegg’in uygulamalarını geliştirmesine yardımcı olmak ve “Newegg’in bunun olduğu kadar olduğunu anlamasını sağlamak”. Burada, diğer perakendecilerin farkına varmasını ve kendi uygulamalarını ve politikalarını reform yapan perakendeciyle uyumlu hale getirmeye başlamasını umuyoruz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK