Nvidia, Satın Alamayacağınız Özel Bir GeForce RTX Klavye Tuşunu Yaptı

Nvidia, Satın Alamayacağınız Özel Bir GeForce RTX Klavye Tuşunu Yaptı

30
0
PAYLAŞ

Nvidia, oyun klavyelerini geliştirmek için özel bir tuş başlığı ile “oyunlar, grafikler ve teknoloji tutkusu” gösteren şanslı birkaç kişiyi ödüllendirmeye hazırlanıyor.

Fırçalanmış alüminyum GeForce RTX tuş başlığı bugün ortaya çıktı, ancak bir tane satın alabilecekmişsiniz gibi görünmüyor. Kapağın üzerinde “RTX ON” yazıyor ve Nvidia, bahar ve yaz boyunca “dünya çapında GeForce oyun hayranlarını” gönderide hoş bir sürprizle ödüllendirecek.

Nvidia RTX Açık klavye

Özel tuş başlığını alma şansına sahip olmak için, şirketin sosyal medya gönderilerine tutkuyla yanıt vermeye başlamanız gerekir. Nvidia, Facebook, Instagram ve heyecan Şirketin ödüle layık gördüğü kişileri göndermek ve seçmek. Bu geri bildirimin bir parçası olarak sahip olduğunuz Nvidia ürünlerini sergilemeniz muhtemelen yardımcı olacaktır.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Tuş başlığı, yan tarafında “Nvidia tarafından üretilen oyuncular tarafından desteklenmektedir” yazısı ile kendi markalı kutusunda gönderilir. Ve Nvidia klavye tuşlarını sadece değerli gördükleri için ayırıyorsa, o zaman birkaçının sonunda eBay’de çok büyük bir fiyat etiketi taşımasını bekleyebilirsiniz.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK