OBS on Steam, Twitch’te akışı kolaylaştırıyor

OBS on Steam, Twitch’te akışı kolaylaştırıyor

35
0
PAYLAŞ

OBS Studio artık Steam’de mevcut, yani Valve’ın popüler vitrinini kullanarak oyunları Twitch’e aktarabilirsiniz. Açık kaynaklı yayın aracının bu yeni örneğinde doğası gereği farklı hiçbir şey olmasa da, platformdaki varlığı oyun bilgisayarlarında akışı basitleştirebilir ve potansiyel olarak gelişmiş Steam Deck uyumluluğuna yol açabilir.

OBS’yi eski moda bir şekilde indirmek hiçbir şekilde karmaşık değildir, ancak otomatik güncellemeler gibi Steam özellikleri, bazı yayıncıları onu bırakmaya ikna edebilir. Bununla birlikte, Twitch tam zamanlı işinizse, bir sonraki akış oturumunuz istenmeyen tuhaflıklar tarafından engellenebileceğinden, OBS’ye güncellemeler açısından ücretsiz saltanat vermek istemeyebilirsiniz.

SSD’nize veya sabit sürücünüze zaten OBS yüklediyseniz, Steam sürümü tüm ayarlarınızı ilgili klasörden almalıdır, ancak geliştiricileri şimdilik bulut kaydetme özelliği olmayacağını söylüyor. Yazılım için Steam Kartları da bir şey olmayacak, belki de hem ücretsiz hem de oyun olmadığı düşünüldüğünde bu beklenebilir.

Steam için OBS tam olarak çığır açıcı değil, ancak Steam Destesinde oyun akışını kolaylaştırabilir. Yazılımın arkasındaki ekip, Valve’in taşınabilir güç merkezini uygulanabilir bir akış makinesine dönüştürebilecek aracın bir Linux sürümünü sağlamayı düşündüğünü söylüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK