OnwardMobility’nin BlackBerry Lisansını Kaybettiği Bildirildi

OnwardMobility’nin BlackBerry Lisansını Kaybettiği Bildirildi

35
0
PAYLAŞ

BlackBerry meraklıları, OnwardMobility’nin orijinal olarak 2021’de gelmesi beklenen 5G uyumlu, klavye donanımlı akıllı telefonu nihayet piyasaya sürmesini beklerken muhtemelen nefeslerini tutmamalı çünkü şirketin marka adının haklarını kaybettiği bildirildi.

CrackBerry ve Android Police, OnwardMobility’nin yeni bir BlackBerry piyasaya sürme planlarının suya düştüğünü bildirdi. Her iki rapor da BlackBerry’nin güvenlik pazarına geçişini sürdürürken akıllı telefon pazarıyla bağlarını tamamen kesmek istediğini gösteriyor.

Android Police, OnwardMobility’nin “tedarik zinciriyle ilgili devam eden gecikmeler” ve “BlackBerry CEO’su John Chen’in markasını başka bir akıllı telefona koyma konusundaki fikir değişikliği” kombinasyonu nedeniyle bu ilk ürün lansmanını “devam etmemeye karar verdiğini” bildirdi.

Zaten OnwardMobility, BlackBerry akıllı telefonu hakkında pek çok ayrıntı yayınlamadı. Şirket, 2020’de ürünü 2021’in ilk yarısında piyasaya sürmeyi planladığını ancak durumun böyle olmadığını ve Kasım 2021’e kadar cihaz hakkında hala herhangi bir bilgi sunmadığını söyledi.

OnwardMobility, 6 Ocak’ta “bu aydan itibaren daha düzenli güncellemeler sağlayacağını” iddia ettiği bir blog yazısı yayınladı. pazara getiriyoruz.”

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Ancak şirket, blogu veya sosyal medya hesapları aracılığıyla planlarıyla ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmadı ve yorum talebimize yanıt vermedi. Asla asla deme, ancak şu anda OnwardMobility’nin yeni BlackBerry’sinin gerçekten piyasaya sürülmesi pek mümkün görünmüyor.

Okuduklarınız gibi mi?

İçin kayıt olun 5G ile yarış En iyi mobil teknoloji hikayelerimizi doğrudan gelen kutunuza ulaştırmak için bülten.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK