PC Game Pass, Mart ayında üç tane daha birinci gün bağımsız oyun...

PC Game Pass, Mart ayında üç tane daha birinci gün bağımsız oyun alıyor

31
0
PAYLAŞ

Microsoft, hizmet için ilk gün lansmanı yapılan bir dizi indie oyun da dahil olmak üzere PC Game Pass’e bir dizi yeni eklemeyi duyurdu.

Bu ayın en önemli özelliği, 31 Mart’ta piyasaya sürülecek olan Dishonored’ın ortak yaratıcısı tarafından yönetilen izometrik sürükleyici bir sim olan Weird West kesinlikle. siberpunk macera oyunu Norco 24 Mart’ta. Bazı eski oyunlar da bu ay PC Game Pass’e geliyor. Komedi fantezi RPG oyunu The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos’u 17 Mart’ta ve akıllara durgunluk veren görsel roman koleksiyonu Zero Escape: The Nonary Games’i 22 Mart’ta alıyoruz.

PC Game Pass hala büyük bir anlaşma olsa da, bu oyunları sunan uygulama birçok oyuncu için baş ağrısı olmaya devam ediyor. Başka bir uygulama güncellemesi, programda gezinmeyi biraz daha pürüzsüz hale getirecek ve bu ay herkes için başlayacak olan Xbox Insiders için test ediliyor.

Ayrıca bu ay bir avuç oyun kaybediyoruz. Madden NFL 20, Narita Boy ve Shadow Warrior 2, 31 Mart’ta PC Game Pass’ten ayrılırken, Destiny 2 (Shadowkeep ve Forsaken dahil) 11 Nisan’da hizmetten ayrılıyor.

PC Game Pass oyunları Mart 2022

  • 17 Mart – Öğütücüler
  • 17 Mart – Naheulbeuk Zindanı: Kaos Tılsımı
  • 22 Mart – Sıfırdan Kaçış: Sıradışı Oyunlar
  • 24 Mart – Norco
  • 31 Mart – Garip Batı

Yaklaşan daha fazla PC oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone ol Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK