PC için Dark Souls, Elden Ring’in İlk Çıkışına Kadar Çevrimdışı Olacak

PC için Dark Souls, Elden Ring’in İlk Çıkışına Kadar Çevrimdışı Olacak

36
0
PAYLAŞ

Bandai Namco ve From Software, çevrimiçi oyunun Dark Souls serisinin PC taksitlerine Elden Ring piyasaya çıkana kadar geri dönmeyeceğini duyurdu.

22 Ocak’ta oyunların ağ kodunu etkileyen bir güvenlik açığı ortaya çıktığında, Dark Souls 1, 2 ve 3’ün çeşitli PC sürümlerinin çok oyunculu yönlerini Yazılım’dan devre dışı bıraktı. Bu kusurun, bir hedef üzerinde uzaktan kod yürütülmesini sağlamak için kullanılabileceği bildiriliyor. oyuncunun bilgisayarı.

Bu sunucular 23 Ocak’ta kaldırıldı. Şimdi, birkaç hafta sonra, From Software ve Bandai Namco, Elden Ring’in 25 Şubat’taki çıkışına kadar tekrar çevrimiçi olmayacaklarını söylüyor:

Şirketler, “nedeni belirlediklerini ve sorunu çözmek için çalıştıklarını” söylüyorlar. Elden Ring ile başlamış görünüyorlar çünkü “bu başlık için tüm hedef platformlarda gerekli güvenlik önlemlerinin alındığından emin olduklarını” söylüyorlar ve oyun ertelenmiyor.

Konsol oyuncuları, Dark Souls’u çevrimiçi oynamaya devam edebilir; sorun, franchise’ın PC kurulumlarıyla sınırlı görünüyor. (Şirketlerin bu başlık için “tüm hedef platformlara” atıfta bulunduğu göz önüne alındığında, bunun Elden Ring için de geçerli olup olmayacağı belirsizdir.)

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

İşin püf noktası: Bandai Namco ve From Software, PC için Dark Souls 1, 2 ve 3’ün çevrimiçi oyunlarının ne zaman geri yükleneceğini bilmiyor. Şirketler yalnızca “çevrimiçi hizmetlerin yeniden başlatılması için program belirlenir belirlenmez duyuru yapacaklarını” söylüyorlar.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK