Pokemon Legends: Arceus erken satışa çıkıyor ve Nintendo öfkeli olmalı

Pokemon Legends: Arceus erken satışa çıkıyor ve Nintendo öfkeli olmalı

35
0
PAYLAŞ

Pokemon Legends: Arceus’un 28 Ocak’ta piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak bu, bazı perakendecilerin Switch oyununun fiziksel kopyalarını erken satmasını engellemedi. Kaçınılmaz olarak, spoiler çevrimiçi olarak yayınlanacak ve Nintendo öfkeli olmalı.

Eurogamer tarafından bildirildiği üzere, Arceus’un görüntüleri ve oynanış görüntüleri bugünden itibaren sosyal medyada ortaya çıkıyor. Birlikte, oyunun ana hikaye öğelerinin hemen hemen hepsini bozarlar. İçeriği kaldırmak için telif hakkı iddiaları kullanılır, ancak bunlar devam edemez ve birçok spoiler erişilebilir durumda kalır. Bunların hiçbirini burada paylaşmayacağız, ancak yanlışlıkla birkaçına rastlayabileceğiniz konusunda uyarılırsınız.

Bazı perakendeciler oyunun fiziksel kopyalarını erkenden sattıkları için yayın öncesi sızıntılar mümkün oldu. Bunu biliyoruz çünkü yeni satın aldıkları kopyaları tutan kişilerin fotoğrafları çevrimiçi olarak yayınlandı ve görünüşe göre bazı insanlar diğer herkesin deneyimini bozmak istediklerine karar verdi. Topluca “en kötü insan türü” olarak adlandırılırlar.

Arceus, yalnızca Nintendo için değil, Pokemon hayranları için de büyük bir sürüm. Bu, ana hat Pokemon serisindeki ilk aksiyon RPG’sidir ve oyunun açık dünya doğası, birkaç oyuncudan daha fazlasını, franchise’ı nasıl canlandırabileceği konusunda heyecanlandırmıştır.

Editörlerimiz tarafından önerildi

Tüm reklam ve promosyonlar 28 Ocak’a yönelik olacağından, Nintendo’nun bu sızıntılar nedeniyle oyunu önceden resmi olarak piyasaya sürmesi pek olası değil. Önümüzdeki Cuma günü sabırla oyunu oynamayı bekleyenler için, bunu sosyal medyaya birkaç gün ara vermek için iyi bir fırsat olarak değerlendirmek isteyebilirsiniz.

En iyi hikayelerimizi alın!

İçin kayıt olun şimdi yeni ne var manşetlerimizin her sabah gelen kutunuza ulaşması için.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olarak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK