Pokemon Legends: Arceus’ta Gizli Modern Oda Keşfedildi

Pokemon Legends: Arceus’ta Gizli Modern Oda Keşfedildi

34
0
PAYLAŞ

Pokemon Legends: Arceus’un en modern özelliği, onu oynamak için kullanılan Switch’tir, ancak bir oyun araştırmacısı, dünyanın içine gizlenmiş çok modern bir oda keşfetti.

VGC’nin bildirdiği gibi, oda Twitter kullanıcısı tarafından keşfedildi DeepGameAraştırma oyunları “eğlence için” tersine çevirmek için araçları düzenli olarak kullananlar. Arceus’ta DeepGameResearch, antik dünyanın geri kalanının tam tersi olan modern kolaylıklar ve teknolojiyle dolu bir oda buldu, öyleyse neden var?

Game Freak’in neden yarattığına dair en iyi tahmin, Arceus’un nasıl başladığına bağlı. Oyuncu Hisui bölgesine ulaşmak için zamanda yolculuk yapar. Odanın girişteki içeriği kesmesi ve oyuncunun zaman yolculuğu tetiklenmeden önce yaşadığı modern dünyayı tasvir etmesi olabilir.

Oda, oyunun boş bir skybox’ı olan ve giriş veya çıkış noktası olmayan bir alanında olduğundan, oyuncunun oraya gitmesinin bir yolu yoktur. Odaya girdikten sonra, hiçbir nesneyle de etkileşim kurulamaz. Bu gerçeklerin her ikisi de, yalnızca bir ara sahnede kullanılması gerektiği teorisine yakıt katıyor.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Yukarıdaki odayı gösteren videonun not ettiği gibi, bu yeni odayı keşfetmek için yayın için daha ayrıntılı bir video planlanmaktadır. Belki de öğrenecek daha çok şey var ve Nintendo, beklenmedik bir Arceus oyun genişletmesiyle hepimizi şaşırtmayı planlıyor?

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK