PSA: Steam Ay Yeni Yıl İndiriminin önümüzdeki hafta başlaması bekleniyor

PSA: Steam Ay Yeni Yıl İndiriminin önümüzdeki hafta başlaması bekleniyor

34
0
PAYLAŞ

Gerçek Ay Yeni Yılı 1 Şubat, ancak Steam satışı biraz daha erken başlayacak gibi görünüyor. Valve, Steam Ay Yeni Yıl İndirimi tarihlerini henüz resmi olarak açıklamadı, ancak her zaman olduğu gibi, ayrıntılar Valve’in geliştiricilerle iletişimleri aracılığıyla sızdırıldı. Bu yüzden cüzdanlarınızı hazırlayın çünkü GabeN’in tekrar verme zamanı yaklaşıyor.

Steam Ay Yeni Yıl İndirimi’nin SteamDB’de listelenen sızdırılan tarihlere göre 27 Ocak – 3 Şubat tarihleri ​​arasında yapılması planlanıyor. Yeni indirim, Steam Kış İndirimi’nden sadece 22 gün sonra geliyor, bu yüzden burada oldukça benzer indirimler göreceğiz. Ancak, bazı büyük yayınları geri tuttuysanız, şimdi atlamak için iyi bir zaman.

Bu aynı zamanda Valve’ın ilk elde taşınabilir makinesinin Şubat ayında erken alıcılara gönderilmesiyle birlikte Steam Deck çıkış tarihinden önceki son büyük satış olacak. Valve, bir oyunun elde taşınır cihazda ne kadar iyi performans göstereceğinin göstergelerini doğrudan mağaza sayfasında sağlayan Steam Deck Onaylı programıyla da çabalarını hızlandırıyor.

Belki de en iyi yeni PC oyunlarından bazılarıyla ilgileniyorsunuzdur? Ya da 2021 Yılın Oyunu seçimimiz mi?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK