PUBG yaratıcısı, yeni oyunu için bir teknoloji demosu gösteriyor ve ‘gezegen boyutunda...

PUBG yaratıcısı, yeni oyunu için bir teknoloji demosu gösteriyor ve ‘gezegen boyutunda dünyalar’ ile dalga geçiyor

24
0
PAYLAŞ

PUBG yaratıcısı Brendan “PlayerUnknown” Greene’in bir sonraki projesi, ilk olarak geçen yıl prosedürel nesil yoluyla üçlü A açık dünya oyunları oluşturmaya yönelik tam ölçekli bir deney olarak takdim edildi. Bu deneyin “oyun” bölümünün tam olarak ne olacağı henüz belli değil, ancak Greene erken bir teknoloji demosunu ve ekibin “gezegen boyutunda dünyalar” hedefini ortaya koyuyor.

Greene bir tweet’te “Bugün, geçen yılın başlarından kalma bir kavram kanıtı teknoloji demosunu paylaşmak istiyorum” diyor. “Gezegen boyutunda dünyalar ve oyunculara sunabilecekleri fırsatlar hakkında düşünmeye başlamam için bana güven verdi.” Aşağıda görebileceğiniz demo, “kavram kanıtı” olarak tanımlanıyor ve “çalışma zamanı tarafından oluşturulan” 64x64km’lik bir harita gösteriyor. arazi”.

Bu, PlayerUnknown Productions’taki işe alım baskısının bir parçası ve iş listeleri, stüdyonun “oyunda açık dünyalarla mümkün olanın sınırlarını zorlamayı” hedeflediğini söylüyor. Amacımız, yüzlerce kilometre genişliğinde ve binlerce oyuncunun yaşadığı derin, sistemik oyun alanları inşa etmek.”

Başka bir deyişle, geçen yıl önsözün açıklanmasından bu yana ekibin yaptığı pek çok şey var. Şimdi sadece biraz daha fazlasını iş başında görmeye başlıyoruz.

Yaklaşan daha fazla PC oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK