Qualcomm, daha yüksek verim ve daha düşük gecikme için Wi-Fi 6E’den Wi-Fi...

Qualcomm, daha yüksek verim ve daha düşük gecikme için Wi-Fi 6E’den Wi-Fi 7’ye bakıyor

26
0
PAYLAŞ

Küresel yarı iletken kıtlığı, dokunduğu herhangi bir teknolojinin önüne geçmeyi gerçekten seviyor ve buna yönlendiriciler de dahil. Wi-Fi 6, 2021 ortalarında piyasaya sürülen birçok ürün verildiğinde, Wi-Fi 6E çağında gerçekten iyi ve gerçekten olmamız gerektiğinde, mevcut standart olarak kabul edilen şey Wi-Fi 6’dır. Ne yazık ki eksiklik, bu yeni ürünün alımını ciddi şekilde etkiledi. büyük ihtimalle teknoloji gerçekten bir şansı olmadan Wi-Fi 7 ile değiştirilecek.

Yükseltmek isteyenler için Wi-Fi 6E’yi atlamanın en iyisi olabileceğine dair işaretler, yalnızca Kayıt Qualcomm’un desteğini WiFi 7’ye attığını bildiriyor. Daha yeni Wi-Fi 7 standardına yönelik bu sert eğilim, büyük ölçüde VR, AR ve potansiyel metaversiyonlar gibi şeylerin daha büyük verim talepleri tarafından yönlendirilirken, etkileşim için gecikme gereksinimlerini karşılamaya devam ediyor. bu tür oyunlar.

Gri üzerinde Netgear Nighthawk AX4 ön yan görünüm

(Resim kredisi: Netgear)

“Bu, IEEE’de Wi-Fi 7’nin sloganı olan bu son derece yüksek verimi sağlamanız gereken zorluklar getiriyor, ancak bu son derece yüksek verimi sürekli düşük gecikme süresinde sağlamanız gerekiyor. Dolayısıyla, VR gibi bir uygulamanın açıkça buna ihtiyacı var. Qualcomm’un Teknoloji Planlama kıdemli direktörü Andy Davidson The Register’a verdiği demeçte, verim, ancak çalışmasını sağlamak için gecikme hedeflerine ulaşmanız gerekiyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK