Rainbow Six Extraction çıkış zamanı onaylandı

Rainbow Six Extraction çıkış zamanı onaylandı

53
0
PAYLAŞ

Rainbow Six Extraction çıkış tarihi hızla yaklaşıyor, muhtemelen yaklaşan PC oyununu ne zaman ve ne zaman önceden yükleyebileceğinizi merak ediyorsunuzdur. aslında oynamasına izin ver Ne de olsa yerel işletmenizin açıldığı günler artık bir çıkış zamanıydı.

Ubisoft’un en son oyununu Ubisoft Connect veya Epic Games Store aracılığıyla PC’de zaten satın aldıysanız, iyi haber şu ki, Ubisoft’un 17 Ocak’ta indirmeleri etkinleştirdiği için oyunu önceden yükleyebilirsiniz. Seçtiğiniz vitrine gidin ve seçenek tam orada olmalıdır.

Ancak, Ubisoft’un tüm oyuncular için “sorunsuz bir dağıtım” sağlamak için Rainbow Six Extraction’ın Buddy Pass sistemini kısa bir süre için elinde tuttuğunu hatırlamakta fayda var. Hızlanmadıysanız, sistem iki arkadaşınızı sizinle 14 gün boyunca Rainbow Six Extraction oynamaya davet etmenize izin verir. Ekip, “Arkadaşlarınızla oynayabilmeniz için engelleri aşmak bizim için çok önemli” diye devam ediyor. heyecan. “Emin olun, iki arkadaşınız için davetiyelerinizi çok yakında başlatmak için sabırsızlanıyoruz. Oyunun yayınlanmasından sonraki birkaç gün içinde ücretsiz arkadaş programının ne zaman kullanıma sunulacağını size bildireceğiz.”

Rainbow Six Extraction’ın çıkış zamanı

Ubisoft onayladı Rainbow Six Extraction çıkış zamanı 20 Ocak 00:00 PST, EST ve CET. Yeni FPS oyununun planı, yerel saatle gece yarısı başlamaktır, bu nedenle herkes aynı anda oyuna başlamaz.

Kullanışlı bir infografik arıyorsanız, aşağıda bir tane var:

Başlamadan önce Rainbow Six Extraction sistem gereksinimlerini arıyorsanız bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK