Rainbow Six Extraction ilk indiriminde %25 indirim

Rainbow Six Extraction ilk indiriminde %25 indirim

16
0
PAYLAŞ

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction’ın piyasaya sürülmesinden bu yana birkaç hafta geçti ve o zamandan beri birçok hayran, bu heyecan verici yeni FPS oyununda parazit uzaylılarla savaşma fırsatının tadını çıkarıyor. Bu, iyi göründüğünü düşündüğünüz ancak satın almadan önce biraz daha ucuzlamasını beklediğiniz oyunlardan biriyse, şanslısınız çünkü Ubisoft mağazasında ilk resmi indirimini %25 indirimli olarak aldı.

Bu oyun, açıkça bilim kurgu temelli düşmanlar ve hikayeler içermesi nedeniyle hayranların Rainbow Six serisinden bekleyebileceklerinden oldukça farklı. Bununla birlikte, Rainbow Six Siege oyununun bir yan ürünü olarak, aynı birinci sınıf oynanış seviyesini koruyor ve yeni sınırlara geçse bile geri dönen hayranlara tanıdık gelecek.

Rainbow Six Extraction’ın en büyük avantajlarından biri, diğer dünyadaki düşmanlara karşı savaşırken arkadaşlarınıza katılabilmenizdir. Bir kooperatif oyunu olarak, büyük olasılıkla siz ve takım arkadaşlarınızla birlikte ilerleyebilmeniz için piyasaya çıktığı ilk günlerde oynamak isteyeceksiniz. Bu indirim ile ilk oyunculardan biri olma hissini yaşarken, aynı zamanda ilk günkü alıcılar kadar para ödemek zorunda kalmazsınız.

Rainbow Six Extraction Standard Edition’da %25 indirime ek olarak, Deluxe Edition’da (çok çeşitli oyun içi bonuslarla birlikte gelir) %20 veya United Bundle’da %20 indirim elde etmek de mümkündür. Rainbow Six Siege’de de var).

Şimdi satın al

Tüm bu fırsatlar bugün itibariyle yepyeni, ancak sadece 20 Şubat’a kadar devam ediyor. Koleksiyonunuza Rainbow Six Extraction’ı eklemek istiyorsanız çok fazla beklemeyin, aksi takdirde tekneyi kaçırırsınız.

Tom Clancy's Rainbow Six Çıkarma Tom Clancy’s Rainbow Six Çıkarma Tom Clancy’s Rainbow Six Çıkarma Ubisoft mağazası 39,99 $ 29,99 $ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Satın almadan önce çalıştırabileceğinizden emin olmak için Rainbow Six Extraction sistem gereksinimlerine ve oynarken kimi seçeceğinizi bilmeniz için en iyi Rainbow Six Siege operatörleri hakkındaki kılavuzumuza göz atın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK