Rainbow Six Siege, son 18 ayda 166 bin yasaklama yayınladı

Rainbow Six Siege, son 18 ayda 166 bin yasaklama yayınladı

33
0
PAYLAŞ

Ubisoft, geçtiğimiz bir buçuk yılda rekabetçi çok oyunculu oyunu Rainbow Six Siege’de hile yapmak için yaklaşık 166.000’den fazla yasak yayınladı. Şirket, Siege’de hile ile mücadele çabalarına dair bazı yeni veriler sağladı – hileciler sonsuz derecede yenilikçi göründüğü için devam eden bir çaba. Şirket ayrıca, hile yapmayı daha zor hale getirmek ve hilecilerin oyunu bozabilecekleri yolları azaltmak için gösterdiği bazı özel çabalara da dikkat çekti.

Siege ekibi, Battleye grafiğini ve son 18 ayda yayınlanan veri tabanlı yasakları içeren yeni bilgileri Twitter’da paylaştı. Her ayın yaklaşık değerlerini toplamak ve elde ettiğiniz sayı, matematiğimize göre 166.000’in kuzeyinde bir yerde veya ayda yaklaşık 14.000 yasaklamadır.

Zarfın arkasındaki bu hesaplamalar, ortalama olarak, her gün her saat, her üç dakikada bir birisinin Siege’den yasaklandığını gösteriyor. Şirket ayrıca bu yılın Kasım ve Ocak ayları arasında 3.114 boşta kalan botu daha yasakladığını söyledi.

İşte iş parçacığının başlangıcı.

Siege ekibi, hile karşıtı çabalarını en son tartıştığından beri, hilecilerin lobileri öldürmesini ve maçları bozmak veya yakın dövüş hasarına neden olmak için dronları kullanmasını önleyen düzeltmeleri dağıttığını söylüyor.

Ekip ayrıca, Siege oyuncularının sosyal medyada aldatmanın video kanıtlarını yakalamasına ve paylaşmasına olanak tanıyan özellikler içeren R6 Analyst uygulamasına da bir not verdi.

Şu anda ekip, doğrulama amacıyla telefon numarasının uygunluğunu belirlemek için bir sistem üzerinde üçüncü taraf bir şirketle çalıştığını söylüyor. Kuşatma ekibi, oyuncuları hile yapanları bildirmeye devam etmeye ve mümkün olduğunda açık video veya fotoğraf kanıtları, hilecinin kullanıcı adı ve kullanıcı kimliği, maç kimliği ve olayın tarih ve saatini eklemeye teşvik eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK