Rainbow Six Siege Y7S1 teaser kunai ile bir operatörü ortaya koyuyor

Rainbow Six Siege Y7S1 teaser kunai ile bir operatörü ortaya koyuyor

33
0
PAYLAŞ

Bu hafta bize Rainbow Six Siege için gelecek sezonun tam açıklamasını sunacak ve her zaman olduğu gibi Ubisoft, tam açıklama için teaserlar yayınlıyor. Takım elbise giymiş ve bir kunai tutan yeni Rainbow Six Siege operatörüne bir bakış gibi görünen şeyle başlıyoruz – elbette, 7. Yıl Sezon 1’in ilk sızıntılarıyla eşleşiyor gibi görünüyor.

Ubisoft tweet’te “Bir bıçak kesebilir, yapışabilir ve yaralayabilir” diyor. “Bir bıçak kesebilir, kırışabilir veya yaratabilir. En basit araçlar en yaratıcı kullanımlara sahip değil mi?” Tam açıklama 19 Şubat Cumartesi günü resmi Rainbow Six Twitch kanalına inecek ve o zamana kadar daha fazla ayrıntı bekleyebiliriz.

Kunai ile donatılmış bir Japon operatör, sızıntı konusu aylardır, bu yüzden erken detayların ortaya çıkması muhtemel görünüyor. Bu sızıntılara göre, yeni operatör Asami olarak adlandırılacak ve ihlallere karşı koyabilecek bir gadget’a sahip olacak. Sızıntılar da öneriyor yeni sezonun adı Demon Veil olacak.

Tabii ki, bu ayrıntılardan herhangi biri tam açıklama öncesinde değişebilir, ancak Siege’nin yeni içeriği her büyük duyurudan önce doğru bir şekilde sızdırma eğilimindedir.

Daha fazla FPS oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK