Rainbow Six Siege’in Rick ve Morty’si korkunç

Rainbow Six Siege’in Rick ve Morty’si korkunç

28
0
PAYLAŞ

Ubisoft’un popüler çok oyunculu oyununda yeni bir Rainbow Six Siege Rick ve Morty DLC paketi var ve insanların ikonik çizgi film karakterleri olarak oynamasına gerçekten izin veren ilk paket. Yeni paket, Fuze ve (uygun şekilde) Doc için görünümler içeriyor ve hem doğru hem de lanetli görünüyorlar.

Rainbow Six Siege, geçitleriyle Fortnite ve hatta Call of Duty: Warzone’dan daha az tanınıyor olsa da, Lara Croft ve yayıncının kendi Sam Fisher’ı gibi birkaç karakter ortaya çıktı. Ubisoft, geçen yıl FPS oyunu ile Adult Swim’s Rick and Morty arasında bir işbirliği yaptıktan sonra, Siege için birkaç çapraz paket yayınladı.

Daha önce oyuncular operatörleri Bay Meeseeks, Krombopulos Michael ve hatta Pickle Rick gibi giydirebilse de, 3. paket aslında Rick ve Morty’yi oynanabilir görünümler olarak getiriyor. Fuze, Morty kılığına giriyor ve – tabii ki – Rick Sanchez gibi giyinen Doc. Yüzlerin canlandırılmasını veya herhangi bir şey olmasını beklemeyin – bunlar operatörlerin taktığı maskelerdir.

Karakterler, her biri 2.160 Siege kredisi karşılığında ayrı paketler halinde veya 4.080 kredi karşılığında küçük bir indirimle sunulur. Operatör üniformaları ve başlıkların yanı sıra paketler, özel operatör arka planları, silah görünümleri ve Squanchy ile “Mr. PB”. İyi sansür var, Ubisoft.

YouTube küçük resmi

Rainbow Six Siege, 7. Yıl 1. Sezon Demon Veil’i şimdiden başlattı. Yeni operatör Azami ile ilgili her şey için bu bağlantıyı takip edin.

Gökkuşağı Altı Kuşatması Gökkuşağı Altı Kuşatması Gökkuşağı Altı Kuşatması mütevazı $19.99 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK