Rapor: Bir Restoranda Bir Google Pixel Watch Prototipi Bırakıldı

Rapor: Bir Restoranda Bir Google Pixel Watch Prototipi Bırakıldı

20
0
PAYLAŞ

2010’da birinin bir barda prototip iPhone 4’ü kaybettiğini hatırlıyor musunuz? Eh, şimdi Google benzer bir muamele görüyor gibi görünüyor, birisinin söylentili Pixel Watch’ın bir prototipi gibi görünen şeyi ABD’de bir restoranda geride bıraktığı bildirildi.

Android Central, anonim bir kaynaktan aldığı cihazın görüntülerini ve donanımla ilgili bazı bilgileri yayınladı. Raporda, cihazın “yalnızca dahili test ve geliştirme” için olduğunu iddia eden bir kutunun da restoranda bırakıldığı belirtiliyor.

Cihazın kendisi, Nisan 2021’de sızıntı yapan Jon Prosser tarafından paylaşılan görüntülerle uyumlu görünüyor:

Görüntüler, 9to5Google’ın Google’ın Pixel Watch markasını “akıllı saat kategorilerini; akıllı saatleri tutmak için uyarlanmış kasaları; akıllı saatlerin yapısındaki giyilebilir bilgisayarları; akıllı saat kayışlarını, akıllı saat bantlarını” kapsayacak şekilde ticari marka haline getirmeye çalıştığını bildirmesinden bir gün sonra geldi.

Ancak bu uygulama yalnızca Pixel Watch ticari markasını kapsar ve 9to5Google, Google’ın gerçek bir ürünü piyasaya sürmek için yine de FCC’nin onayına ihtiyacı olacağına işaret eder. Android Central’a sızdırılan prototip, ABD, Kanada veya Avrupa düzenleyicileri tarafından onaylanmadı.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Google, yorum isteğine hemen yanıt vermedi. 11-12 Mayıs tarihlerinde yapılması planlanan Google I/O 2022 geliştirici konferansında, Pixel Watch adı verilen geliştirme sürecinin ne kadar ilerlediğine bağlı olarak daha fazla bilgi ortaya çıkabilir.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK