Razer’ın DeathAdder Essential oyun faresini 20 doların altında bir fiyata alın

Razer’ın DeathAdder Essential oyun faresini 20 doların altında bir fiyata alın

32
0
PAYLAŞ

En iyi oyun faresi seçenekleri genellikle birkaç özellik ile gelir, ancak güvenilir kemirgenlerin bir bedeli olması gerekmez. Elbette, gösterişli RBG aydınlatması, bir oyun masası ışık gösterisi düzenlemeye yardımcı olur ve ekstra düğmeler bir MMO oyun nimetidir, ancak temel performansın tüm bunlardan daha önemli olduğu tartışmalıdır. Bunu göz önünde bulundurarak, muhtemelen şu anda 20 doların altında bir fiyata alabileceğiniz Razer’in DeathAdder Essential’ına göz atmaya değer.

Kısıtlı bir bütçeniz varsa veya mevcut en iyi grafik kartına zaten harcadıysanız, donanımınızı Razer DeathAdder Essential ile donatmak hiç akıllıca değil. Çevre birimi, her ikisi de en yeni FPS oyunlarında performansı artırmaya yardımcı olması gereken 6.400 DPI optik sensör ve dayanıklı mekanik anahtarlar içerir. DeathAdder Essential ayrıca beş programlanabilir düğmeye sahiptir ve ergonomik şekli kesinlikle avuçlarınızı memnun edecektir.

Amazon ABD’de, Razer’ın DeathAdder Essential’ı %35 indirim sayesinde 19.49 dolara gidiyor. Birleşik Krallık’ta ikamet ediyorsanız, bu bütçe faresini ucuza da alabilirsiniz, çünkü %17’lik bir indirim fiyatı 22,85 £’dan 18,98 £’a düşürür.

Oyun bilgisayarı aksesuarları oldukça pahalıya mal olabilir, bu nedenle güvenilir bir Razer fareyi ucuza alabileceğiniz gerçeği, paranızı dengelemenize yardımcı olabilir. Örneğin, yüksek kaliteli sese daha fazla önem veriyorsanız, kurulumunuzun tıklayıcısından ödün vermeden birinci sınıf bir oyun kulaklığına daha fazla yatırım yapabilirsiniz.

Fiyatları Kontrol Et

Razer’ın oyun faresi fırsatını kaçmadan önce kapmak istiyorsanız, Amazon Prime’a abone olmalısınız. Sadece siparişinizin teslimat süresini hızlandırmakla kalmayacak, aynı zamanda Twitch Prime’ın sunduğu tüm oyun ve hediyelerin avantajlarından da yararlanacaksınız.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK