Resmi olmayan yama, God of War’ın Windows 7’de çalışmasına izin veriyor

Resmi olmayan yama, God of War’ın Windows 7’de çalışmasına izin veriyor

23
0
PAYLAŞ

God of War, yalnızca Windows 10 ve Windows 11’de çalışması için resmi olarak destekleniyor, ancak resmi olmayan bir yama, Sony’nin oyununun Windows 7, 8 ve 8.1’de oynanmasını sağladı.

Gameguru Mania tarafından bildirildiği üzere, yama NexusMods kullanıcısı okt04175 tarafından oluşturuldu. Oyun içi işletim sistemi algılama davranışını değiştirerek eski Microsoft işletim sistemleri için kilidin açılmasını sağlar. Ancak, çalışmasını sağlamak için doitsujin’in DXVK’si, HansKristian-Work’ün vkd3d-proton’u, Sporif’in DXVK-Async-Patch’i ve Marco-calautti’nin DeltaPatcher’ı dahil olmak üzere dört yama daha gerekiyor. Oyuna nasıl yama yapılacağına dair tüm ayrıntılar oct04175’in NexusMods sayfasında bulunabilir.

Bu yamaları yüklemenin bir yan etkisi, oyunun artık Windows 10 veya Windows 11’de çalışmamasıdır. Resmi olarak desteklenen bu işletim sistemlerine geri dönmek, yamalar olmadan temiz bir kurulum gerektirir. Ancak, hala Windows 7/8 çalıştıran eski bir oyun teçhizatı veya dizüstü bilgisayar kullanan herkes için bu iyi bir seçenektir.

Editörlerimiz tarafından önerildi

Oyun için minimum teknik özellik, 8 GB RAM ve GeForce GTX 960 veya Radeon R9 290X grafik kartı ile birlikte Intel Core i5-2500K veya Ryzen 3 1200 gerektirir. Yani bu oyunu çalıştırmak için kesinlikle bazı Windows 7 sistemleri olacak. Yukarıdaki video, 1080p’de neredeyse minimum donanımla (16GB RAM ile de olsa) nasıl görüneceği ve çalışacağı konusunda size iyi bir fikir veriyor.

En iyi hikayelerimizi alın!

İçin kayıt olun şimdi yeni ne var manşetlerimizin her sabah gelen kutunuza ulaşması için.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olarak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK