Rockstar Games, GTA+ Abonelik Teklifini Sunuyor

Rockstar Games, GTA+ Abonelik Teklifini Sunuyor

29
0
PAYLAŞ

Rockstar Games, PlayStation 5 veya Xbox Series X|S’ye sahip Grand Theft Auto Online oyuncuları için GTA+ adlı yeni bir abonelik teklifinin 29 Mart’ta piyasaya çıkacağını duyurdu.

Şirket yaptığı duyuruda, “GTA+ Üyesi olmak size Maze Bank hesabınıza aylık 500.000 GTA$ doğrudan depozito kazandırıyor” diyor, “artı Los Santos ve çevresinde kaçırmış olabileceğiniz oyun güncellemelerinin kilidini açan mülkleri talep etme fırsatı. , özel araç yükseltmeleri, üyelere özel indirimler, GTA$ ve RP bonusları ve her ay daha fazlası.”

Rockstar Games ayrıca “GTA+ Üyeleri ayrıca PS5 veya Microsoft Store’daki PlayStation Store’dan ekstra bonus nakit sağlayan özel GTA+ Shark Kartlarından da yararlanabilir” diyor. Mevcut teklifler, 5 dolara mal olan ve 200.000 dolar oyun içi para sağlayan Tiger Shark Nakit Kartından, oyun içi 8 milyon dolara 100 dolar kazanan Megalodon Shark Nakit Kartına kadar uzanmaktadır.

Şirket, GTA+ abonelerine sunulan içeriğin, hizmete kaydolmayan GTA Online oyuncuları için yeni teklifleri değiştirmesi değil, tamamlaması gerektiğini söylüyor. (Rockstar Games’in bir noktada ücretli içeriğe öncelik vermeye karar vermesi sürpriz olmaz.) GTA+’nın bulunması zor yeni nesil konsolları gerektirdiği düşünüldüğünde, bu özellikle önemlidir.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

GTA+, 29 Mart’ta piyasaya çıktığında aylık 6 dolara mal olacak. Rockstar Games, aboneliğin GTA Online’a erişimi içermediğini belirtiyor; oyuncuların 15 Mart’ta yayınlanan bağımsız sürümü veya Grand Theft Auto V’i satın almaları gerekecek ve Oyunu yeni nesil konsollarda oynamak için PlayStation Plus veya Xbox Live Gold aboneliği de gerekiyor.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK