Seagate, The Mandalorian’dan ilham alan Star Wars SSD’ler yaratıyor

Seagate, The Mandalorian’dan ilham alan Star Wars SSD’ler yaratıyor

26
0
PAYLAŞ

Seagate, Lucasfilm ile ortaklık kurarak The Mandalorian’daki (PC Gamer aracılığıyla) beskar çelik külçelerine benzeyen bir SSD ve sabit disk koleksiyonu yarattı. Star Wars hayranlarının oyun bilgisayarı.

Mandalorian’dan ilham alan depolama cihazları üç form faktöründe mevcuttur. M.2 diski aslında beskar soğutucusu Seagate FireCuda 530’un altında oyun oynamak için en iyi SSD’lerden biridir. 7.300/6000MB/s’ye varan sıralı okuma/yazma hızları ile en iyi PC oyunlarını olabildiğince kısa sürede yüklemelidir. Din Djarin’i yeni donatılan N-1 yıldız savaşçısı ile galaksiyi aşmak için aldığından.

Anakartınızda M.2 yuvası yoksa, 2 TB’a kadar kapasiteye sahip bir SATA SSD alabilirsiniz. Alternatif olarak Seagate, 2 TB HDD ile birlikte gelen, zevkli mavi LED’li harici bir USB kasası da sunar. Ancak, daha fazla depolama veya daha yüksek hızlar için herhangi bir standart boyutlu SATA sürücüsü ile değiştirebilmelisiniz.

M.2 SSD fiyatları 500 GB’lık model için 167,99 ABD Doları’ndan başlarken, daha büyük 1 TB’lık sürüm için 272,99 ABD Dolarına kadar çıkıyor. Bu arada, SATA 2,5” katı hal sürücüsü, seçtiğiniz boyuta bağlı olarak 167,99 ABD Doları – 283,99 ABD Doları arasında olabilir. Son olarak, 2 TB HDD ve USB kasası sizi 129,99 $ geri alacaktır.

Seagate Beskar Ingot Drive Özel Sürüm FireCuda PCIe Gen4 NVMe SSDFiyatları Kontrol Et

Bu özel sürüm sürücülerin uzun süre dayanması olası değildir, bu nedenle sisteminizin silikonunu biraz beskar çeliği ile tamamlamaktan hoşlanırsanız hızlı hareket etmek akıllıca olur. Amazon Prime’a abone olursanız, yeni SSD’niz oyunları yüklediği kadar çabuk kapınıza ulaşmalıdır. Sadece bu değil, aynı zamanda Twitch Prime tarafından sunulan tüm oyunların ve güzelliklerin avantajlarından da yararlanacaksınız.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK