Secretlab, Attack on Titan’ı yeni bir oyun koltuğuyla kutluyor

Secretlab, Attack on Titan’ı yeni bir oyun koltuğuyla kutluyor

28
0
PAYLAŞ

Attack on Titan hayranları, gösterinin dokuz yıl önce ilk çıkışından bu yana uzun bir yolculuğa çıktılar, ancak anime serisinin çok da düzgün olmayan bir yay ile tamamlanmasından sadece birkaç bölüm uzakta olduğu konusunda umutsuzluğa kapılmayın. Eren ve şirketin yolculuğu sona ererken Secretlab, 2022’nin ilk özel sürüm oyuncu koltuğu ile size hikayeyi ölümsüzleştirme şansı veriyor.

Survey Corps’tan ilham alan Özgürlük Kanatları sembolü merkez parçadır ve renkler standart üniformayı andırır: gömlek için beyaz, ceket için açık kahverengi, pelerin için yeşil ve aksi takdirde dikey çizgiyi koruyacak koyu kahverengi kayışlar manevra ekipmanı yerinde. Oyun fareniz ve klavyenizle titanları eski moda bir şekilde alt etmeniz gerekeceğinden, yerçekimine meydan okumasını beklemeyin.

Neo hibrit deri, geliştirilmiş bel desteği ve manyetik hafızalı köpük kafa yastığı dahil, uygun şekilde adlandırılmış Secretlab Titan Evo 2022’nin tüm özellikleri ve özellikleriyle birlikte gelir. Şirket, Secretlab’ın özel olarak tescilli malzemeleriyle kullanılmak üzere formüle edildiğini söylediği bir Attack on Titan sürümü deri mendil paketine bile takılıyor, ancak bunları sıradan tek kullanımlık bezlerden neyin ayırdığını kesin olarak söyleyemeyiz.

İşbirliği, Attack on Titan’ın Call of Duty: Warzone ile geçişinden kısa bir süre sonra ortaya çıkıyor ve Secretlab’ın güçlü pop kültüründen ilham alan tekliflerini sürdürüyor. Geçen yıl Pokémon’s Pikachu ve Charizard, The Witcher, Monster Hunter ve birkaç League of Legends varyantı ile süslenmiş sandalyeler gördü.

Ancak, bu yıl gördüğümüz son özel baskı olması pek olası değil, bu yüzden gözlerinizi dört açın. Elden Ring gibi oyunlar, Obi-Wan Kenobi gibi TV şovları ve yolda olan The Batman ile her şey mümkün.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK