Sega Remasters Sonic Origins Koleksiyonu için 5 Klasik Oyun

Sega Remasters Sonic Origins Koleksiyonu için 5 Klasik Oyun

26
0
PAYLAŞ

Sega, 23 Haziran’da Sonic Origins adlı yeni remastered Sonic the Hedgehog oyunlarının bir koleksiyonunu sunmaya hazırlanıyor.

Sonic Origins’e dahil olan beş oyun: Sonic the Hedgehog, Sonic the Hedgehog 2, Sonic CD ve Sonic 3 & Knuckles! Bu son başlık, aslında 1994’te ayrı olarak piyasaya sürülen Sonic the Hedgehog 3 ve Sonic & Knuckles’ın bir birleşimidir.

Sonic Origins, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam ve Epic Games Store için 23 Haziran’da 39,99 $ karşılığında satışa sunulacak. Oyun Switch’e de geliyor ancak henüz bir çıkış tarihi yok. Oyunu ön sipariş vererek, 100 Bonus Jeton (oyun içi para birimi) içeren Start Dash DLC paketine erişimi garanti edeceksiniz, Ayna Modunun kilidi açıldı ve kullanılacak temalı Letterbox Arka Planları seçeneği var.

Sega, oyunun yalnızca ana oyun içeriğini (ve Start Dash DLC’sini) içeren bir Standart Sürümünü sunuyor. Ayrıca, Zor Görevler, ana menüde karakter animasyonları, ana menü adaları üzerinde kamera kontrolleri, müzik adaları sırasında karakter animasyonları ve Genesis oyunlarından ek müzik parçaları ekleyen bir Digital Deluxe Edition (44,99 $) var. VGC’ye göre, 11 Zor Görev, 10 Letterbox Background tasarımı ve Sonic Spinball, Chaotix ve Sonic 3D Blast’tan alınan 73 müzik parçası olacak.

Standart Sürüm’ü seçerseniz, tüm ek içerikler Premium Eğlence Paketi ve Klasik Müzik Paketi’nin bir parçası olarak ayrı olarak satın alınabilir. Satın alınan sürümden bağımsız olarak Sonic, Tails veya Knuckles olarak oynayabileceksiniz ve her oyun için yeni animasyonlu içerik oluşturuldu. Belirsiz kalan şey, Sega’nın oyun içi para birimini nasıl kullanmayı planladığı.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Koleksiyona dahil edilen tüm oyunlar ilk olarak 1991-1994 arasında piyasaya sürüldü ve tümü GBA, Wii, 3DS, Xbox, PlayStation, Android, iOS, Ouya ve Windows dahil olmak üzere daha yeni platformlar için birkaç kez yeniden yayınlandı. Sega açıkça tam bir remaster’ın bizi onları tekrar satın almaya ikna edeceğini umuyor.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK