Şehirler: Skylines Airports DLC, yeni yüksek kapasiteli trenler ve otobüsler ekliyor

Şehirler: Skylines Airports DLC, yeni yüksek kapasiteli trenler ve otobüsler ekliyor

34
0
PAYLAŞ

Şehirler: Skylines’ın bir sonraki büyük DLC genişletmesi havaalanları olacak, ancak 25 Ocak’ta gelen tek yeni ulaşım modu uçaklar olmayacak. Şehir kurma eklenti paketi ayrıca insanları yepyeni havalimanınızdan şehrinizde ziyaret etmek için can attıkları yerlere götürmek için yeni yüksek kapasiteli otobüsler, metrolar ve trenler ekler.

En son geliştirici günlüklerinin açıkladığı gibi, Cities: Skylines’daki havalimanları, siz daha fazla yolcuya hizmet verdikçe ve şehrinizin çekiciliğini artırdıkça seviye atlayacak. Her yeni seviye, şehrinizin mevcut ulaşım ağlarına doğrudan bağlanan daha verimli ve kullanışlı ulaşım modları dahil olmak üzere yeni seçeneklerin kilidini açar.

Birinci seviyede, havalimanınıza mafsallı havalimanı otobüsleri ve çift katlı havalimanı otobüsleri ile donatabileceğiniz bir havalimanı otobüs terminali inşa edebilirsiniz. Belden kırmalı otobüsler 50’ye kadar yolcu taşıyabilirken, çift katlı otobüsler 60’a kadar yolcu alabilir – bu, temel oyunda mevcut olan standart 30 yolculu otobüse göre güzel bir yükseltmedir.

City Planner Plays YouTube kanalının yardımıyla Paradox tarafından hazırlanan bu eğitim videosu, DLC’de görünen yeni toplu taşıma seçeneklerinin hızlı tempolu bir turunu sunuyor.

YouTube küçük resmi

Airport Express metro istasyonları, havalimanının 2. katında açılır ve şehrinizin hafif raylı metro sistemine bağlanabilir. Vanilya oyunundaki metrolardan daha hızlıdırlar ve 180’e kadar yolcu taşırlar, böylece turistlerinizin eve uçuşlarını kaçırmalarını önlerler.

Üçüncü seviyede, havalimanınıza, havalimanı ekspres trenlerine erişim sağlayan bir tren istasyonu ekleyebilirsiniz. Bunlar ayrıca temel oyundaki yolcu trenlerinden daha hızlıdır ve yolculuk başına 240’a kadar yolcu taşıyabilir.

Şehrinizin kendi özelleştirilebilir havayolunu barındırmasına izin veren bir havacılık müzesi ve bir havayolu merkezi gibi her seviyede kilidini açacak çok şey var. Airport DLC 25 Ocak’ta çıktığında dostça gökyüzüne çıkın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK