Shadow Warrior 3 çıkış tarihi Mart olarak belirlenmiş gibi görünüyor

Shadow Warrior 3 çıkış tarihi Mart olarak belirlenmiş gibi görünüyor

37
0
PAYLAŞ

Geliştirici Flying Wild Hog ve yayıncı Devolver Digital’in yaklaşmakta olan aksiyon FPS oyunu Shadow Warrior 3, iki aydan kısa bir süre içinde piyasaya sürülebilir. Bu, Xbox mağazasındaki bir cevher sipariş paketi için, oyuna Mart ayının başlarında çıkış tarihi veren bir mağaza listesine göre.

Mağaza girişi şunları sağlar: Shadow Warrior 3 çıkış tarihi 1 Mart, ve başka heyecan verici ayrıntılar da var. Şu anda 41.74 £ / 49,99 $ olarak fiyatlandırılan ön sipariş paketi, yalnızca yeni oyunun kendisini değil, aynı zamanda yeniden başlatılan serideki iki öncülü ve sınırlı sayıda Katana kaplamasını da içeriyor. Paket sayfasında “Shadow Warrior 3 için ön sipariş verin ve serinin ilk iki oyunu olan Shadow Warrior ve Shadow Warrior 2’ye anında erişin” yazıyor. Bu oldukça iyi bir anlaşma, özellikle de 2013 ve 2016’nın atıcılarını denemediyseniz ve en yenileri ufukta olduğu için şimdi onları denemekten hoşlanıyorsanız.

Seride yeniyseniz, en son giriş, bir zamanlar işvereni, bir zamanlar düşmanı ve şimdi yardımcısı Orochi Zilla ile bir göreve başlarken, dizinin kahramanı ve “düşmüş kurumsal şogun” Lo Wang’ın hikayesini sürdürüyor. Ebedi hapishanesinden gönülsüzce saldıkları eski bir ejderhayı “geri almak” için.

Oyun, hayranların seriden beklediği gibi tamamen uçan mermiler, çevik çizgiler, büyük bitiriciler ve “ezici ateş gücü” ile ilgilidir. Bu giriş için, karışıma ek savaş seçenekleri ekleyen yeni bir kanca var ve mağlup edilen düşmanınızın bir kısmını almak ve güçlerini durdurulamaz bir öfke ve sihir patlamasıyla kalabalıkta bırakmak için “muhteşem bitirme hamleleri” sunabilirsiniz. .” , mağaza sayfasında belirtildiği gibi. İşte size bir fikir vermesi için bir oyun fragmanı:

YouTube küçük resmi

Shadow Warrior 3’ün başlangıçta 2021’de çıkması planlanıyordu, ancak muhtemelen bir oyunun şimdiye kadarki en eğlenceli şekilde, komik bir “resmi gecikme fragmanı” ile geri itildi – 2022’de bir zamana ertelendi. “hafif gecikme” gerçekten de tam olarak bu, çünkü oyun bu baharda çıkıyor. Umarım 1 Mart’tan önce daha da yakından bakarız.

Şimdilik, bu yıl için hava durumunu takip etmek için yaklaşan PC oyunları listemize göz atabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK