Skyrim modu bir fast food eklemi ekler

Skyrim modu bir fast food eklemi ekler

22
0
PAYLAŞ

Yeni bir Skyrim modu, klasik PC oyununa yıllar içinde çok az değerli gördüğü şeyi veriyor – bir fast food restoranı. Elbette, ağzınızı istediğiniz tatlı rulolarla doldurabilirsiniz, ancak bir ejderhayı öldürdükten sonra bir Big Mac ile boşaltmak isterseniz şansınız kalmaz. Her zaman olduğu gibi, modcular şimdi kurtarmaya geldi.

Hrodeberht1 ve Bella’nın Burger Jarl modu, Whiterun ve Rorikstead arasına tamamen işlevsel yeni bir han ekler – hala yerleştirmek için mücadele ediyorsanız Kırık Diş Mağarası’na yakındır. Onu bulduktan sonra içeri girip menüden bir şeyler sipariş edebilirsiniz. Tavuk nuggets, shake ve aslında büyük bir çizburger olan Big Jarl var. Burger Jarl, yalnız bir yerden çok uzaktır, çünkü Eugene adında bir yengeç gibi binilen durakları işleten bir sürü personel vardır.

İşin garibi, bu Hrodeberht1 ve Bella’nın Tamriel’e ilk kez fast food getirişi değil. Bu diğer sevimsiz mod, büyük bir eski pizza ile bulunduğunuz yere bir büyücü gönderir, ancak yalnızca onlara nazikçe sorarsanız.

Her neyse, işte bir porsiyon Burger Jarl iş başında.

YouTube küçük resmi

Daha eğlenceli Skyrim modları arıyorsanız, neden bu bağlantıyı takip etmiyorsunuz?

Resim kredisi: Nexus Modları / Hrodeberht1 ve Bella

Elder Scrolls V: Skyrim Özel Sürümü Elder Scrolls V: Skyrim Özel Sürümü Elder Scrolls V: Skyrim Özel Sürümü mütevazı 39,99 $ şimdi oyna Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK