Soulslike metroidvania Salt and Sacrifice Mayıs’ta çıkıyor

Soulslike metroidvania Salt and Sacrifice Mayıs’ta çıkıyor

24
0
PAYLAŞ

Salt and Sanctuary, Soulslike oyunlarının bazı garip kurallarını metroidvania’nın 2D keşfi ile başarılı bir şekilde birleştiren ilk oyunlardan biriydi. Geçen yaz duyurulan devam oyunu Salt and Sacrifice, 10 Mayıs’ta PC’de çıkış yapacak.

“2D Dark Souls”, Salt and Sacrifice’ı tanımlarken fena bir başlangıç ​​noktası değil, ama kesinlikle kendi fikirlerini de masaya getiriyor. Ülkede ölüme ve yıkıma neden olan güçlü elemental büyücüleri avlamakla görevli, belirgin bir engizisyoncusunuz. Sekiz karakter sınıfından birini seçecek ve zorlu, teknik savaşta yeni silahlar bularak ve devasa canavarlarla savaşarak yolculuğunuza başlayacaksınız. Büyücülerin kalplerini yok etmek, arayışınızda size yardımcı olacak yeni, benzersiz silahlar oluşturmak için malzemeler sağlar.

Başka birinin yolculuğunu daha zorlu hale getirmek istiyorsanız, tek başınıza veya kooperatif olarak oynayabilir veya biraz istila tabanlı PvP’ye katılabilirsiniz. Ancak Salt and Sacrifice, oyununuzu parola ile korumanıza izin verir, böylece isterseniz dünyanızı kimin istila edeceği konusunda biraz kontrol sahibi olabilirsiniz.

İşte fragman:

YouTube küçük resmi

Tuz ve Kurban’ı Epic Games Store’da bulabilirsiniz. Souls oyunlarından etkileniyorsanız ancak 3D kamera karşısında biraz hastalanıyorsanız, bu kesinlikle gözünüz üzerinde olsun.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK