Square Enix, Kingdom Hearts on Switch’in bulut sürümleri için 90 $ istiyor

Square Enix, Kingdom Hearts on Switch’in bulut sürümleri için 90 $ istiyor

27
0
PAYLAŞ

Square Enix, Kingdom Hearts oyun serisinin tamamının 10 Şubat’ta Switch için çıkacağını duyurdu. Ancak, iyi haberin bittiği yer burasıdır.

VGC’nin bildirdiği gibi, Switch donanımında çalışan Kingdom Hearts oyunlarının sürümlerini sunmuyorlar. Square Enix, bulut sürümlerini yayınlamaya karar verdi bunun yerine. Bu, oyunlardan herhangi birini oynayabilmek için sabit ve istikrarlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Ancak fiyatlara baktığınızda durum daha da vahimleşiyor. Seride hangi oyunları istediğinize bağlı olarak dört seçenek mevcuttur. İçerirler:

Oyunların yaşı ve internet bağlantısı olmadan çalışmamaları (genellikle üzerinde çalıştıkları sunucunun eninde sonunda kapanacağı anlamına gelir) düşünüldüğünde, fiyat yüksek görünüyor. Diğer üç sürümdeki tüm içeriği içeren Integrum Masterpiece’in 90 dolarlık sürümünü bile mideye indirmek biraz zor.

Karşılaştırma için, PS4’teki Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX’in fiziksel versiyonu 24.99 $, PS4’teki Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue 20 $’dan daha az ve Kingdom Hearts III + Re Mind için PS4/Xbox One için dijital kod maliyeti 30 dolar. Bu toplam 75 dolardan az ve akış gerekli değil. Ön sipariş verirseniz Switch’te bu fiyatı yenebilirsiniz, Integrum Masterpiece şu anda 71.99 $’a mevcut, ancak fiyat önümüzdeki ay 89,99 $’a çıkacak.

Editörlerimiz tarafından önerildi

Hangi yönden bakarsanız bakın, Switch sürümleri internet bağlantısı olmadan çalışsalar bile pahalı olurdu. Bunu yapmaları gerçeği, birçok Switch sahibinin paralarını Kirby ve Forgotten Land’in Mart ayında lansmanı için biriktirebileceğini gösteriyor.

En iyi hikayelerimizi alın!

İçin kayıt olun şimdi yeni ne var manşetlerimizin her sabah gelen kutunuza ulaşması için.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olarak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK