Star Wars: The Old Republic’in destansı yeni CG fragmanı, MMO’nun geleceğini ortaya...

Star Wars: The Old Republic’in destansı yeni CG fragmanı, MMO’nun geleceğini ortaya koyuyor

44
0
PAYLAŞ

Star Wars: The Old Republic’in ya yeni bir genişleme paketine ya da destansı bir CG sinematik fragmanına sahip olmasının üzerinden uzun zaman geçti, ancak bugün popüler çevrimiçi MMO her ikisini de alıyor. The Old Republic’in ilk fragmanının yıldızını geri getiren ve yine bugün piyasada olan Legacy of the Sith DLC’nin hikayesini oluşturan yeni Star Wars ‘Disorder’ fragmanı şu anda hazır.

Hala PC’deki en iyi Star Wars oyunlarından biri olsa da, Star Wars: The Old Republic, inanılmaz sinematik CG fragmanları serisiyle ünlüdür. Oyunun ilk duyuru fragmanı ‘Aldatılmış’, oyuncuları Sith Lord Darth Malgus ile tanıştırdı ve muhtemelen şimdiye kadar yapılmış en iyi Star Wars fragmanı. Hatta yeni genişleme paketinin yapımında resmi bir 4K remaster aldı.

Yeni fragman ‘Disorder’ Malgus’u, Legacy of the Sith’te büyük bir rol oynayacak olan Jedi Sa’har Kateen ve muhtemelen oynamayabilecek ustası Denolm Orr ile birlikte geri getiriyor. Elom gezegeninde geçen film, Malgus’un uğursuz bir amaç için istediği gizemli bir eseri içeriyor.

Aşağıda tam fragmanı kontrol edebilirsiniz. Blur Studios’un yaptığı önceki fragmanların aksine, ‘Disorder’, 1977 orijinalinden bu yana her Star Wars filminde çalışan Lucasfilm’in sahip olduğu görsel efekt şirketi Industrial Light and Magic tarafından bir araya getirildi. Her iki durumda da, etkileyici şeyler. En etkileyici.

YouTube küçük resmi

Legacy of the Sith genişlemesine gelince, The Old Republic şu anda bakım için kapalı ama geri geldiğinde DLC mevcut olacak – fragmandan devam eden yeni bir hikaye, büyük sınıf değişiklikleri ve Knights of Manaan gezegeni dahil. eski Cumhuriyet. Bu konuda bilmeniz gereken her şey burada.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK