Stardew Valley’in yaratıcısı, Haunted Chocolatier ile birlikte başka bir yeni oyun üzerinde...

Stardew Valley’in yaratıcısı, Haunted Chocolatier ile birlikte başka bir yeni oyun üzerinde çalışıyor.

36
0
PAYLAŞ

Haunted Chocolatier, Stardew Valley yaratıcısı Eric ‘ConcernedApe’ Barone’un bir sonraki oyunu, ancak görünüşe göre üzerinde çalıştığı tek oyun bu değil. Haunted Chocolatier, tıpkı Stardew Valley gibi, Barone’nin solo çabalarından bir diğeri, ancak görünüşe göre o da isimsiz ikinci bir projede bir ekiple çalışıyor.

Barone Game Informer’a “her iki dünyanın da en iyisine” sahip olmasına ve hem tek başına hem de daha büyük bir ekibin parçası olarak oyunlar geliştirmesine olanak sağlayacak ortak bir proje üzerinde çalıştığını söylüyor. Haunted Chocolatier, kelimenin tam anlamıyla her şeyi yaptığım Stardew Valley’e benzeyen başka bir tam solo oyundur. Muhtemelen önce bu çıkacak.”

Ne yazık ki, Barone bu gizemli oyunun ne olacağı hakkında ayrıntı vermiyor, ancak “bir sonraki büyük indie vuruşunu yapmaya çalışmadığını” belirtiyor. Stardew Vadisi. “Neredeyse düşündüm – oyunu bir takma adla yayınlamak ilginç olabilir. Ve insanlar benim olduğumu bile bilmiyorlar ve sonra kendi başına gerçekten başarılı olup olmayacağını görmek için. Ama bunun biraz samimiyetsiz olduğunu hissediyorum; Bunu yapmayacağım.”

Sonuçta, birkaç hafta önce bir tür Yılbaşı hediyesi olarak Haunted Chocolatier’in yeni ekran görüntülerini aldık.

Daha sevimli indie oyunlar için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK