Steam’de bu hafta sonu savaş oyunlarında harika fırsatlar var

Steam’de bu hafta sonu savaş oyunlarında harika fırsatlar var

39
0
PAYLAŞ

4K grafiklerle ön saflara çıkmanın lojistiğinden daha az ilgileniyorsanız, bu hafta sonu Steam’in Slitherine Yayıncı İndirimine göz atmak isteyeceksiniz. Savaş oyunu yayıncısı, 14 Şubat’a kadar devasa kataloğundaki büyük bir oyun listesinde indirim yapıyor ve zaten yüne boyanmış bir grognard iseniz, DLC kitaplığınızı doldurmak için harika bir fırsat.

Slitherine, belki de en iyi geleneksel savaş oyunlarıyla tanınır, ancak spektrumun her yerinden strateji oyunları yayınlar. Bu satış için Warhammer 40K: Battlesector %35 düşerek fiyatı 25,99 $ / 20,14 £ olarak işaretledi. Daha 4X aromalı Warhammer 40K: Gladius – Relics of War %76 indirimle sadece 9,59 $ / 7,49 £ yapıyor.

Aranızdaki gelenekçiler için, şaşırtıcı derecede erişilebilir Stratejik Komutanlık İkinci Dünya Savaşı: Avrupa’da Savaş ve Stratejik Komutanlık: 1. Bunlar başta ürkütücü görünüyor, ancak kullanıcı dostu arayüzleri ve renkli sunumları, altıgen ve karşıt tarzdaki savaş oyunlarında tamamen yeni olsanız bile, onları keşfetmeyi kolaylaştırıyor.

Bu indirimdeki diğer bazı mükemmel fırsatlar arasında %50 indirimli Command: Modern Operations, %40 indirimli Armored Brigade ve muhteşem Battlestar Galactica: Deadlock’ta %80’lik devasa bir indirim yer alıyor.

Tam liste için Slitherine Publisher Sale sayfasına göz atın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK