Stranger of Paradise geliştiricileri Final Fantasy’nin karanlık tarafını göstermek istiyor

Stranger of Paradise geliştiricileri Final Fantasy’nin karanlık tarafını göstermek istiyor

21
0
PAYLAŞ

Stranger of Paradise bu hafta çıktı ve RPG’nin Kaos dolu fragmanları sayesinde Final Fantasy Origin memleri bol. Kaos aslında hüküm sürüyor, çünkü geliştiriciler, orijinal NES oyununun bilgisini doldurmaya yardımcı olmak için bir Final Fantasy hikayesini daha cesur bir yere götürmeyi hedefliyor.

Görüyorsunuz, 1987’de, Final Fantasy ilk yayınlandığında, kötü adamların karmaşık bir arka plan veya ilginç bir karakter arkı geliştirmek için fazla zamanları yoktu. Yapımcı Jin Fujiwara, “Birçok eski oyunda kötü adamın veya kahraman dışındaki herhangi bir karakterin arka planına çok fazla zaman ayrılmaz” diyor.

Kötü adamların iyi bir JRPG’nin en zorlayıcı parçası olduğu göz önüne alındığında, bu gerçek bir utanç. Square Enix, Stranger of Paradise’ta, bize – o kadar ayrıntılı olmamasına rağmen – ikonik bir Final Fantasy kötü adamı olan Garland’ın başlangıcını göstererek bunu değiştirmeyi amaçlıyor. Fujiwara, Garland’ın geçmişini keşfederek eski oyunların oyuncularının “bu çalışmalardan daha fazla keyif alabileceklerini” umuyor.

Fujiwara, “diğer ana hat Final Fantasy girişlerinde bu tür karanlık tarafı – hikayelerin diğer tarafını – keşfetmeyi çok seveceğini” ekliyor.

YouTube küçük resmi

Bu, daha fazla Final Fantasy Origin hikayesinin yolda olduğu anlamına mı geliyor? Fujiwara, “bunun büyük bir kısmı bu oyunun ne kadar iyi performans gösterdiğine ve tepkisine bağlı” olmasına rağmen, devam filmlerinin potansiyel bir seçenek olduğunu söylüyor.

Herkes iyi bir kötü adamı sever ve diğer efsanevi Final Fantasy düşmanları için daha fazla arka plan görme potansiyeli heyecanlanmamak zor bir şey.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK