System Shock yeniden çevrimi “baştan sona” oynanabilir, ancak geliştiriciler “doğru yapılmasını istiyor”

System Shock yeniden çevrimi “baştan sona” oynanabilir, ancak geliştiriciler “doğru yapılmasını istiyor”

19
0
PAYLAŞ

Kickstarter destekçilerine, oyunun mevcut durumunu detaylandıran yeni bir System Shock remake güncellemesi yayınlandı. Yeniden çevrimin “baştan sona” oynanabilir olduğu bildiriliyor, ancak şimdiye kadar yapılmış en iyi korku oyunlarından birinin geri dönmesi için hala uzun zaman olabilir gibi görünüyor.

BioShock, Deus Ex ve Prey gibi oyunculara ilham veren klasik sürükleyici simülasyonun tam versiyonu System Shock: Remastered üzerinde çalışmaya başlayalı uzun zaman oldu. Kickstarter 2016’da tamamen finanse edildi, ancak oldukça yavaş bir gelişmeye sahip görünüyordu – çok sayıda sürüm tahmini vardı ve hepsini geride bıraktı.

Kickstarter’daki yeni Şubat 2022 güncellemesinde geliştirici Nightdive, System Shock yeniden çevrimi hakkında olumlu bir güncelleme veriyor. Şu anda olduğu gibi, System Shock ekibi, “seviyeleri cilalamak ve ek sanat, animasyonları birleştirmek ve bir ton ikincil varlık oluşturmak” üzerine odaklanarak “esas olarak baştan sona bitirilebilir” diyor.

Sürümün kendisinin ne zaman olacağına gelince, bu biraz zaman alabilir. Nightdive, “asla belirli bir çıkış tarihi belirlemediğini” ancak “önceki sürüm penceresi tahminlerinin karşılanmadığını” kabul ettiğini ve “hayal kırıklığını duyuyoruz ve dürüst olmak gerekirse bunu bir daha tekrarlamak istemiyoruz” dedi.

“Doğru yapılmasını istiyoruz” diye güncelleme devam ediyor. “Emin olun, oyunun çıkmayacağını gösteren hiçbir şey yok. Geliyor, oyun çıkacak ve sabırla bekleyenlerin memnun kalacakları bir oyunla ödüllendirileceğini düşünüyoruz.”

Ekip, System Shock 2: Enhanced Edition’ı “System Shock yeniden yapımıyla aynı pencerede” yayınlamayı planlıyor, ancak planlanan VR sürümü daha uzun sürecek. Nightdive, PowerSlave: Exhumed on Steam’i piyasaya sürdü, ancak ekibin System Shock çalışanlarından “tamamen ayrı” olduğunu ve bu nedenle bunun geliştirmeyi etkilemediğini belirtti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK