Terraria geliştirici şarkısı, şükürler olsun – 1.4.4 güncellemesi geliyor

Terraria geliştirici şarkısı, şükürler olsun – 1.4.4 güncellemesi geliyor

33
0
PAYLAŞ

Terraria geliştiricilerinden gelen bir sözden asla daha mutlu değilim. Journey’s End güncellemesinden (ve ardından Journey’s Actual End güncellemesinden) sonra, oyun için resmi desteğin bir sonuca varılacağı sözünü verdikten sonra, geliştiriciler gitti ve bir Don’t Starve geçişi yaptı. Şimdi yolda bir başka büyük yama daha duyurdular.

Terraria’nın 1.4.4 yamasına, oyunu benzer şekilde adlandırılan Steam ödülü için oy veren hayranlara bir yanıt olan ‘Labor of Love Güncellemesi’ adı verildi. YouTuber Chippy’den ortaya çıkan bir video, yeni güncellemenin öncelikle yeni içeriğe değil, denge değişikliklerine odaklanacağını doğruluyor – ancak sürüm için birkaç sürpriz yeni öğe planlanıyor.

Bu yeni eşyalardan biri erken ortaya çıktı, ancak: Görkemli Tatlı, her iki balçık hayvanını aynı anda çağırmanıza izin verecek. Denge değişiklikleri arasında Dark Lance, Frostbrand, Flairon, Scourge of the Corruptor, Star Wrath gibi yakın dövüş silahlarının hepsi güçlendiriliyor ve bir yığın yaşam kalitesi değişikliği de var.

Aşağıdaki videoda kontrol edin.

YouTube küçük resmi

Bu güncelleme daha küçük boyuttadır, böylece bir kez tamamlandığında Re-Logic’teki geliştiriciler bir sonraki oyunlarına odaklanabilirler.

Daha fazla sanal alan oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK