The Division Heartland, Tom Clancy’nin Tarkov’dan Kaçışı olabilir

The Division Heartland, Tom Clancy’nin Tarkov’dan Kaçışı olabilir

26
0
PAYLAŞ

The Division 2’nin piyasaya sürülmesinden bu yana üç yıl geçti ve Ubisoft hala The Division Heartland oyun detaylarını veya açıklanan yan ürünle ilgili hiçbir şeyi açıklamadı. Bunun yerine, yeni bir sızıntı, oyunun modları hakkında potansiyel bilgiler sundu – Heartland, Escape From Tarkov’un Tom Clancy versiyonu gibi ses çıkarıyor.

Geçen yıl mayıs ayında Ubisoft, Red Storm’un şu anda bu yıl piyasaya sürülmek üzere olan oynaması ücretsiz çok oyunculu oyunu Heartland adlı yeni bir Division oyununun üretimde olduğunu açıkladı – ancak yayıncı hala yayınlamadı The Division Heartland’in gerçekte nasıl olacağı hakkında daha fazla bilgi.

Şimdi, Xfire’dan Tom Henderson’ın yeni bir raporu, tetikçiye biraz ışık tutuyor gibi görünüyor. Henderson’ın, oyunun QA’sını yapmış olan kaynaklarına göre, Heartland en az iki ana oyun moduna sahip olacak – PvPvE modu “Storm” ve PvE tabanlı “Gezi”. “Storm” Heartland’in ana modu ve Escape From Tarkov gibi hayatta kalma deneyimlerine benzer bir şekilde oynayacak gibi görünüyor.

“Silver Creek”, Storm’un yer aldığı ana açık dünya haritasıdır ve oyunculara en sonunda kendilerini haritadan çıkarmadan önce hayatta kalma ve yağmalama görevi verilir. Haritanın alanları kirlenebilir ve oyuncuların hayatta kalmak için gaz maskeleri yapması gerekir. Ganimet, beş renkli katmandan oluşan olağan Division/battle royale tarzında düzenlenmiştir ve oyuncular ganimetleri yükseltmeler, virüs temizleme, düşürmeler ve daha fazlası için harcayabilir.

Xfire’a göre şu ana kadar üç karakter sınıfı var:

  • Silah Uzmanı – düşmanları işaretleyebilir, zırh kitlerine sahiptir
  • Medic – siperdeyken sağlığı iyileştirebilir ve bunu takım arkadaşlarıyla paylaşabilir
  • Survivalist — ganimeti tespit edebilir

Tüm bunlar resmi olarak ortaya çıkana kadar söylenti olarak kabul edilmeli olsa da, Henderson ayrıca Heartland’in iyi bir şekilde ilerlediğini öne sürüyor – sözde Ghost Recon Frontline’dan çok daha iyi. Bir sonraki Ubisoft kazanç çağrısı 17 Şubat’ta, bu yüzden yakında Heartland hakkında uygun bir açıklama alabiliriz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK