The Sims 4 özelleştirilebilir zamirler alıyor

The Sims 4 özelleştirilebilir zamirler alıyor

30
0
PAYLAŞ

Geçen yıl Maxis, her Sim için zamir gibi seçenekler sunarak The Sims 4’e cinsiyetten bağımsız bir dil ekleme planlarını duyurdu. Bu hafta ekip, canlı yayın sırasında zamir sisteminin nasıl görünebileceği konusunda daha fazla ayrıntıya girerek, oyuncuların sistemi tamamen özelleştirmesine izin vereceğini ortaya koydu.

Hepsi şu anda devam eden bir çalışma, ancak akış, zamirler sonunda eklendiğinde işlerin nasıl yürüyeceğine dair iyi bir çerçeve sağladı. Create-a-Sim’deki mevcut ad seçeneği, bir açılır menüden seçilebilen dört seçenekle “Merhaba, benim adım…” yerine “Merhaba, benim adım ve zamirler…” olarak değiştirilecektir.

O/onun, o/onun ve onlar/onlar/onlar üç varsayılandır ve bir cümlede nasıl çalıştıklarına dair örneklerle kendi zamirlerinizi girmenize izin veren dördüncü bir seçenek vardır. Özel seçenek ayrıca, galeride kötüye kullanımı önlemeye çalışmak için şu anda kullanılana benzer bir küfür filtresi içerir.

(İmaj kredisi: Maxis/EA)

MomoMisfortune, zamirleri The Sims 4’e getirmek için bir imza kampanyası başlatan bir Twitch yayıncısı tweetlendi: “Ben başlattım ama birlikte başardık. Herkese teşekkür ederim, bu benim ve diğer birçok kişi için çok şey ifade ediyor,” derken diğer Sims YouTuber’ları lilsimsie zamir güncellemesinde bu ilerlemeyi görmek için çok heyecanlı olduğunu söyledi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK