Tinder’ın ‘Kör Randevu’ Özelliği Fotoğraflara Değil Konuşmaya Odaklanıyor

Tinder’ın ‘Kör Randevu’ Özelliği Fotoğraflara Değil Konuşmaya Odaklanıyor

26
0
PAYLAŞ

Sevgililer Günü için tam zamanında, Tinder üyeleri birbirlerinin profilini görmelerine izin vermeden önce eşleştiren yeni bir Blind Date sosyal deneyimi başlatıyor.

Bir şirket haber bültenine göre fikir, konuşmanın – özenle seçilmiş fotoğraflar değil – bir ilk izlenim bırakmasına izin vermektir. Bu, markasını, çoğunlukla görsellere dayalı olarak anonim olarak sağa veya sola kaydırma yapan kullanıcılar üzerine inşa eden çevrimiçi flört servisi için büyük bir çıkışa işaret ediyor.

Kyle Miller, Üründen Sorumlu Başkan Yardımcısı Kyle Miller, “Hepimiz bir kör randevuya gitmenin en sevdiğimiz film veya TV karakterlerinden bazılarını getirdiğini gördük ve bu deneyimi Blind Date özelliğiyle günümüz nesli için yeniden yaratmak istedik” Tinder’da yenilik, yaptığı açıklamada.

Şimdi ve küresel olarak “önümüzdeki haftalarda” ABD’li kullanıcılar için Keşfet sekmesinde yer alan Blind Date, Tinder’ın Hızlı Sohbet paketine yapılan en son eklemedir. Üyelerin istemler ve oyunlar aracılığıyla “daha hızlı bağlanmasına” yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, yalnızca sohbetten sonra eşleşmeye karar verirlerse diğerinin profilini ve fotoğraflarını görebilir.

Miller, “Fotoğraflardan elde edilebilecek önyargılar olmadan, sohbetin birinin kişiliğini tanıtmasına izin verme konusunda gerçekten özel bir şey var” dedi. “Yeni Blind Date deneyimi, Tinder’da tamamen yeni olan, etkileşimde bulunmak ve bağlantılar oluşturmak için şaşırtıcı derecede eğlenceli, şaka tabanlı bir yol sunuyor.”

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

90’ların akıllı telefon öncesi nostaljisinin serpiştirildiği Z kuşağının modern flört alışkanlıklarına dayanan bu özellik, insanları ortak noktalara ve “Bir gömlek giymekte sorun yok” gibi çoktan seçmeli komutlara dayalı olarak eşleştiriyor. [blank] kez yıkamadan” ve “ketçap koydum. [blank].” Zamanlanmış bir sanal sohbetin ardından, kişinin profilini beğenmeniz (veya beğenmemeniz) ve uygun olup olmadığına bakmanız istenir.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK