Tiny Tina’s Wonderlands sistem gereksinimleri – Borderlands 3 deja vu

Tiny Tina’s Wonderlands sistem gereksinimleri – Borderlands 3 deja vu

31
0
PAYLAŞ

Minik Tina’nın Harikalar Diyarı’nın daha az Borderlands ve daha fazla DnD’ye ihtiyacı var, ancak teknik açıdan aynı şeyi daha fazla alıyoruz. Tiny Tina’s Wonderlands sistem gereksinimleri. Oyun PC’niz Borderlands 3’ü çalıştırabiliyorsa, en son 2K’ları çok fazla sorun yaşamadan oynayabiliyor olabilir, ancak minimum özelliklerde hafif bir sıçrama var.

İlk fark, geliştiriciler Windows 7 desteğinden hiç bahsetmediği için en son hizmet paketinde en az Windows 10 çalıştırmanız gerekecek.İkincisi, donanımınızın her ikisini de paketlemesi gerektiğinden giriş için daha yüksek bir engel AMD Radeon RX 470 veya Nvidia GeForce GTX 960 – Borderlands 3’ün GPU gereksinimlerinden iki nesil daha yeni. Bu, grafik kartınızı yükseltmenin zor olduğu bir ortamda ideal değil, ancak yine de oldukça mütevazı.

Bu değişikliklerin dışında, iki oyun aynı özellikleri istiyor: en az on yıllık bir oyun CPU’su, 6 GB RAM ve 75 GB depolama alanı. Geliştiriciler, oyunu oyun için en iyi SSD’lerden birine koymanızı özellikle önermezler, ancak daha hızlı yükleme süreleri kesinlikle zarar vermez.

Burada Tiny Tina’s Wonderlands sistem gereksinimleri:

asgari Önerilen
işletim sistemi Windows10 64 bit Windows10 64 bit
İşlemci Intel Core i7-3570
AMD FX-8350
Intel Core i7-4770
AMD Ryzen 5 2600
VERİ DEPOSU. 6GB 16 GB
GPU Nvidia GeForce GTX 1060
AMD Radeon RX 5500 XT
Nvidia GeForce GTX 1080
AMD Radeon RX 5600XT
Depolamak 75B 75 GB

Minik Tina'nın Harikalar Diyarı Minik Tina’nın Harikalar Diyarı Minik Tina’nın Harikalar Diyarı fanatik 59.99$ ön sipariş Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Soruyu cevaplamak için Tiny Tina’s Wonderlands sistem gereksinimleri testini PCGameBenchmark’ta yapın… Tiny Tina’s Wonderlands’i çalıştırabilir miyim?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK