Total Warhammer 3 incelemesi – eleştirmenlerin puanlarının özeti

Total Warhammer 3 incelemesi – eleştirmenlerin puanlarının özeti

28
0
PAYLAŞ

Total Warhammer 3 çıkış tarihi neredeyse yaklaşıyor ve gelmesinden önce incelemeler şeytani Nurgle slime gibi yağmaya başlıyor. Strateji oyununun bu hafta içinde düşmesi nedeniyle, şimdi eleştirmenlerin, zor kazandığınız kabuğu çıkarılmış tahıllarınıza değip değmeyeceğini görmek için ne yaptığını görmenin tam zamanı – o halde, ne dediklerini öğrenelim.

İlk olarak, PCGamesN’in kendi Total War: Warhammer 3 incelemesi. Editör Rich Scott-Jones ona on üzerinden doyurucu bir dokuz puan vererek “Total War için neredeyse her cephede ileriye doğru atılmış muzaffer bir adım, sadece şimdiye kadarki en iyi ve en çeşitli tek oyunculu kampanyaları değil, aynı zamanda çok oyunculuda da bir devrimi sunuyor. ”. “Hırs ve ayrıntılara gösterilen özenin her tıklamayla hissedildiğini ve Warhammer’ın Creative Assembly’nin önde gelen ürünü olmak için tarihi aştığının kanıtı” olduğunu belirtiyor. Pekala, gerçekten yüksek övgü.

Skorlar, Creative Assembly’nin en son sürümünü ölçeğin en üstüne yakın bir yere koyan çok sayıda incelemeyle birlikte, hemen hemen aynı hikayeyi anlatıyor. Oyun şu anda toplu inceleme siteleri Opencritic ve Metacritic’te sırasıyla 88 ve 87’de oturuyor.

Lafı fazla uzatmadan Total Warhammer 3 incelemelerine bir göz atalım:

YouTube küçük resmi

İşte karşınızda – Total Warhammer 3 eleştirmenler arasında oldukça başarılı oldu ve denemeye değer olup olmadığını merak eden bir strateji oyunu veya dizi hayranıysanız, incelemelere göre yanıt kocaman bir “evet” gibi görünüyor. şimdiye kadar.

Total War: Warhammer 3, 17 Şubat’ta çıkıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK