Total Warhammer 3’ün kooperatif kampanyası sekiz oyuncuyu ve eşzamanlı turları destekliyor

Total Warhammer 3’ün kooperatif kampanyası sekiz oyuncuyu ve eşzamanlı turları destekliyor

21
0
PAYLAŞ

Creative Assembly, Total War: Warhammer III’teki çok oyunculu teklifini genişletiyor. Yaklaşan strateji oyununun selefi Total War: Warhammer II, kampanya çok oyunculu modunda en fazla iki oyuncuya izin verirken, bu sefer stüdyo bunu yapma fırsatına sahip. dört katına bu numara.

Oyun direktörü Ian Roxburgh’un bir röportajda bize söylediği gibi, Total Warhammer III’ün çok oyunculu harekat modu, serideki önceki iki modda bir dizi iyileştirme ve değişiklik aldı. “Gelişmeye devam edeceğiz, taraftarların istediği her şeyi alacağız, ama sonra bazı eğriler atacağız ve hiç beklemedikleri şeyleri koyacağız” diyor. “Sekiz oyunculu çok oyunculu kampanya modu gibi gerçek yenilikçi Total War öğeleri. Kimse bunun olacağını hayal edemezdi. Çok eğlenceli; Onu geliştirirken çok eğlendik, sekizinizin içinde bir parti oynadığı, her biri birkaç üniteyi kontrol ettiği savaşlar ve bunun nasıl çalıştığı.”

Roxburgh’a göre, stüdyo, esasen “arkadaşlarınızla bir gecede sekiz oyunculu çok oyunculu bir kampanyayı başlatmanıza ve bitirmenize izin veren, doğrudan aksiyona ve ordulara atladığınız” bazı “mini” çok oyunculu kampanyalar bile yarattı. ilk sırada birbirlerine falan”.

Roxburgh, bu daha küçük tekliflerin “altı aylık bir destandan ziyade bir gecelik bir sosyal deneyim sunmak” için tasarlandığını söylüyor – bununla ana kampanyayı birlikte ele alan sekiz oyuncunun deneyimini kastediyor. “Ama elbette isteyen insanlar [do that] Yapabilmek.”

Bu farklı çok oyunculu seçeneklerin nasıl görüneceğine gelince, Kislev’de Darkness and Disharmony ve Something Rotten adlı iki artırılmış kampanya olacağını öğrendik. Hikaye, oynanış ve oyuncu kapakları açısından tam olarak ne sunacaklar, ancak bekleyip görmemiz gerekecek.

Total Warhammer III’ün çıkış tarihi 17 Şubat.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK