Tüm genç geliştiricilere sesleniyorum: Raspberry Pi’nin en havalı projeleri geri dönüşlerini sunuyor

Tüm genç geliştiricilere sesleniyorum: Raspberry Pi’nin en havalı projeleri geri dönüşlerini sunuyor

21
0
PAYLAŞ

Raspberry Pi’nin En Harika Projeleri Küresel 2022 çevrimiçi vitrini, bu yıl gezegendeki en parlak genç geliştiricilerden bazılarını açıklamak için geri dönüyor.

18 yaş ve altı içerik oluşturuculara ücretsiz ve açık olan Coolest Projects Global, tüm beceri seviyelerindeki insanları yeteneklerini altı kategoriden birinde sergilemeye davet ediyor: Scratch, Oyunlar, Web, Mobil Uygulamalar, Donanım, Gelişmiş Programlama.

14 Şubat ile 11 Mayıs arasında solo sanatçı olarak veya en fazla beş kişilik bir ekiple kaydolun. Geliştirmeden sonra, projeniz, neden onu seçtiğiniz, neyi zor bulduğunuz ve daha fazla zamanla neyi farklı yapacağınız hakkında kısa bir video (en fazla iki dakika) yükleyin. Bu yıl sunulan ve geçmişte sunulan tüm projeler, önceki yinelemeye göre “önemli değişikliklere” sahip olmalıdır.

Ve çabanız henüz tamamlanmadıysa endişelenmeyin. Raspberry Pi Vakfı’na göre odak noktası yaratıcılık, katılım ve “her şeyden önce” eğlencedir. Katılımcılar 7 Haziran’da bir kutlama canlı yayını ve jürinin havalılık, karmaşıklık, tasarım, kullanılabilirlik ve sunum için seçilen favori projelerinin duyurusunu izleyebilirler.

Raspberry Pi blogunun duyurusu, “Coolest Projects, genç geliştiricilere ışık tutmasının 10. yıl dönümünü kutluyor, bu nedenle 2022 için çok özel bir vitrin planladık” diyor. Bunlara jüri geri bildirimleri, sınırlı sayıda dijital ve fiziksel ürünler ve özel hatıra madalyaları dahildir.

Editörlerimiz tarafından önerildi

Geçen yılın yaratıcıları, bir deprem erken uyarı cihazından ve Scratch ile oluşturulmuş matematik oyunundan bir sincap algılama sistemine ve siber güvenlik web sitesine kadar her şeyi hayal ettiler. Önceki projelerden kendi ilhamınızı bulun ve En Güzel Projeler hakkında e-posta güncellemeleri almak için kaydolun.

En iyi hikayelerimizi alın!

İçin kayıt olun şimdi yeni ne var manşetlerimizin her sabah gelen kutunuza ulaşması için.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olarak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK