Twitch Daha Sıkı Kullanıcı Adı Politikası Duyurdu

Twitch Daha Sıkı Kullanıcı Adı Politikası Duyurdu

34
0
PAYLAŞ

Twitch, seks ve uyuşturuculara atıfta bulunulmasını yasaklamak için Kullanıcı Adı Politikasını güncelledi.

Şirket, “Kullanıcı adları Twitch’te gerçekten önemli” diyor. “Bunlar, sohbetteki metin avatarınız ve İçerik Üreticiler için önemli bir kanal markalama parçası. Kullanıcı adları aranabilir ve site genelinde görünürlüğe sahiptir. Twitch kanallarındaki kullanımlarına bakıldığında, bunların evrensel ve diğerlerinden daha yüksek bir standartta tutulması gerektiğine inanıyoruz. insanların kendilerini ifade ettikleri yerler – örneğin sohbet gibi.”

Twitch, yeni politikanın özellikle “cinsel eylemler, uyarılma, sıvılar veya cinsel organlar” ile “ağır uyuşturucular”a atıfta bulunulmasını engellediğini söylüyor. (Alkol, tütün ve marijuana için istisnalar yapılmıştır, bu nedenle, normalde zararsız olan adlarına “420” ekleyen tüm kullanıcıların yeni politika hakkında endişelenmesine gerek kalmayacak.) Bu standart hem yeni hem de mevcut kullanıcı adlarına uygulanacaktır. .

Şirket, bu politikayı üç şekilde uygulayacağını söylüyor: yeni kullanıcıların yeni standardı ihlal eden adlar seçmesini engellemek; mevcut kullanıcıları sekse veya ağır uyuşturuculara atıfta bulunurlarsa isimlerini değiştirmeye zorlamak; ve mevcut kullanıcıları “nefret dolu, taciz edici, şiddet içeren veya tipik olarak kötü niyetli davranışları temsil eden adlarla” süresiz olarak askıya almak.

Twitch, “Hesap geçmişini, aboneleri, takipleri ve bitleri korurken kullanıcı adınızı değiştirmenize olanak tanıyan özel, kendi kendine hizmet eden bir ad değiştirme aracı oluşturduk” diyor. “Kullanıcı adınızı değiştirdikten sonra, herhangi bir ihtar uygulanmadan hesabı kullanmaya devam edebilirsiniz.”

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Şirket ayrıca, “İçerik Oluşturucuların kanallarını kesintiye uğratmadan uyum sağlamasına izin vermek için” bu yeni yönergelerin uygulanmasını 1 Mart’a kadar erteledi. Bu noktadan sonra Twitch, güncellenmiş Kullanıcı Adı Politikasının olası ihlallerine nasıl yanıt verileceğini belirlemek için makine öğrenimi, kullanıcı raporları ve güvenlik ekibi üyeleri tarafından yapılan araştırmaların bir kombinasyonuna güvenecektir.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK