Ukrayna Yardım Çabalarını Destekleyin ve 2.500 $ Değerinde Oyun ve Daha Fazlasını...

Ukrayna Yardım Çabalarını Destekleyin ve 2.500 $ Değerinde Oyun ve Daha Fazlasını Alın

30
0
PAYLAŞ

Kalbimiz, Rusya’nın vahşi ve hukuksuz işgalinden muzdarip Ukrayna halkıyla birlikte atmaya devam ediyor. Mağdurların güvende olduklarını ve sevdiklerinin trajik koşullar göz önüne alındığında ellerinden geldiğince rahat edebileceğini umuyoruz. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, şirketler işlerini Rusya’dan çekerken tüm dünyanın bu habere tepki gösterdiğini gördük. Yine de, büyük bir jeopolitik çatışmanın bireyleri daha da güçsüz hissettirecek bir yolu var. Bir kişi ne yapabilirdi?

Ukrayna’yı desteklemek ve bu süreçte harika oyunlar, kitaplar ve yazılımlar almak istiyorsanız, kardeş sitemiz Humble’dan yeni Stand With Ukrayna paketine bağış yapmayı düşünün. En az 40$ ödediğinizde, 2.500$ değerinde dijital ürün alacaksınız. Tüm gelirler, Ukrayna için Razom, Uluslararası Tıp Birlikleri ve Doğrudan Yardım dahil olmak üzere Ukrayna’daki insani yardım çabalarına gidiyor.

Ukrayna Bundle ile Standda Favori Oyunlarımız

Sadaka kendi başına bir ödüldür, ancak birçok Humble Bundle fırsatı gibi, bu aynı zamanda en iyi PC oyunlarından bazılarını almanın uygun fiyatlı bir yoludur. Pakette toplam 122 ürün bulunmaktadır. Hızlı bir bakış, langırt macerası Yoku’s Island Express ve şiddet içermeyen harika (ve uygun) bir övgü olan Wandersong gibi değeri bilinmeyen bağımsız oyunları ortaya çıkarır.

Daha büyük oyunlar arasında Back 4 Blood, Metro Exodus, Quantum Break ve Sunset Overdrive yer alıyor. Hatta kendi oyunlarınızı yapmak için video oyunu geliştirme yazılımı için Editörün Seçimi olan 12 aylık GameMaker Studio 2 Pro’yu alırsınız.

Şu andan itibaren 25 Mart’a kadar Humble’s Stand With Ukrayna paketini almak için istediğiniz kadar ödeyebilirsiniz. Bu yazının yazıldığı sırada Humble zaten yaklaşık bir milyon dolar topladı, o yüzden devam edelim.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Editörün Notu: Humble, PCMag’in ana şirketi Ziff Davis’e aittir.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK