UPS, Yoğun Kentsel Alanlardaki Teslimatlar için eQuad Elektrikli Bisikletleri Test Etti

UPS, Yoğun Kentsel Alanlardaki Teslimatlar için eQuad Elektrikli Bisikletleri Test Etti

48
0
PAYLAŞ

Nakliye şirketi UPS şimdiden havada elektrikli bir gelecek planlıyor, ancak şimdi dikkatler yere ve küçük, elektrikli dağıtım dörtlü bisiklet kullanan bir deneye çevriliyor.

Reuters’in bildirdiği gibi UPS, şirketin sıfır emisyonlu eQuad elektrikli bisikletlerini denemek için İngiliz mühendislik ve tasarım şirketi Fernhay ile ortaklık kurdu. Deneme, birkaç Avrupa ülkesinin yanı sıra ABD ve bazı Asya pazarlarında gerçekleştirilecek. Her bir eQuad tam şarjla 40 mil menzile sahiptir, 15,5 mil hıza kadar 441 pound’a kadar kargo taşıyabilir ve bisiklet şeritlerini kullanmak veya yaya bölgelerine girmek için yeterince küçüktür.

UPS, daha büyük teslimat araçlarının bir anlam ifade etmediği veya belirli konumlara ulaşamadığı yoğun kentsel alanlarda son kilometre teslimatı için eQuad’ları kullanmak istiyor. Aynı zamanda, EV’lere geçiş, şirketin karbon ayak izini önemli ölçüde azaltacaktır.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Fernhay’ın eQuad tasarımında ışıklar, dönüş göstergeleri ve bir korna bulunur. Mekanik şanzıman ve pedalların kombinasyonu, sürücünün çok dar alanlarda kolayca gezinmesini sağlar. eQuad, Fernhay’ın 2019’da bir bisikletle çekilen küp kaplarının doğal bir evrimi gibi görünüyor.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK