Valve, bir sürü yeni Steam Deck Onaylı oyunu ortaya çıkardı

Valve, bir sürü yeni Steam Deck Onaylı oyunu ortaya çıkardı

30
0
PAYLAŞ

Steam Deck’in çıkış tarihine sadece iki hafta kaldı ve Valve, uyumluluk açısından 50.000 Steam oyununun tamamını aceleyle gözden geçiriyor. Yazma sırasında, şirket 450’den fazla oyunun doğrulama durumunu kamuya açıkladı ve bazı önemli eklemeler bugün erken saatlerde saflara katıldı.

Resident Evil Village, Resident Evil 2 ve Devil May Cry 5’in her biri gıpta ile bakılan uyumluluk rozetini alıyor. Yolda hile önleyici engeller olmadığı için, Resident Evil serisinin geri kalanının zamanı geldiğinde taşınabilir oyun PC’sine dalması muhtemeldir.

Reddit kullanıcısı ThaStripperWhisperer tarafından derlenen diğer yeni eklemeler arasında Xbox Game Studios’tan bir dizi oyun yer alıyor. Bethesda’s Prey ve The Evil Within, yayıncının Dishonored, Deathloop, Fallout 3 ve The Elder Scrolls III: Morrowind gibi mevcut uyumlu oyunlarını destekliyor. Ori and the Blind Forest, Psychonauts 2’nin Steam Deck Verified sertifikasını önceden almasıyla yeni eklemeleri tamamlıyor.

Mevcut durumda, şu anda ‘Steam Deck Onaylı’ 242, ‘Steam Deck Oynanabilir’ 170 ve Valve’in taşınabilir güç merkezinde oynanamayan 47 oyun var. Umarız, bu uyumsuz oyunlardan bazılarının başına bela olan hile karşıtı sorunlar, hile karşıtı güncellemelerle çözülebilir, ancak bazı geliştiriciler bunun kolay olmayabileceğini öne sürüyor.

Steam Deck’in çıkış tarihi yaklaşırken Valve’ın bu buz gibi tempoya devam etmesi pek olası değil, ancak vitrinindeki tüm oyunların 25 Şubat’a kadar bir doğrulama durumu alacağından şüphe duymaya başlıyoruz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK