Wallace ve Gromit yaratıcısı Aardman “çılgın bir açık dünya” oyunu geliştiriyor

Wallace ve Gromit yaratıcısı Aardman “çılgın bir açık dünya” oyunu geliştiriyor

40
0
PAYLAŞ

Wallace ve Gromit’in arkasındaki stüdyo (ayrıca mükemmel Chicken Run ve Flushed Away’in yanı sıra) görünüşe göre çılgın bir açık dünya oyunu geliştiriyor. TechRadar tarafından fark edildiği gibi, saygın animasyon stüdyosu Aardman, “tuhaf bir açık dünya inşa etmeye ve onu çekici hikayelerle doldurmaya” yardımcı olacak oyunlar üzerinde çalışan bir seviye ve anlatı tasarımcısı için bir iş listesi yayınladı.

Oyunun tam olarak ne olacağını söylemek için iş tanımında çok az şey var. Bununla birlikte, bunun “yepyeni bir IP” olacağını biliyoruz, bu nedenle stüdyonun mevcut dünyalarından herhangi birine bağlı olmayacak, ancak Aardman’ın Macerası kadar eğlenceli ve ayırt edici olmasını bekleyebiliriz gibi görünüyor. rol, “çılgın” bir açık dünya “inşa etmeye” yardımcı olmayı ve onun içinde “zorlayıcı” hikayeler yaratmayı amaçlıyor.

Ayrıca oyunun nasıl olacağına dair bize fikir veren birkaç ipucu daha var. Açıklamada, “Dünyamızın boyutunu ve yapısını, oyuncunun uçtan uca yolculuğunu ve temel açık uçlu mekaniğimizi nasıl uyguladığımızı ve keşfettiğimizi keşfedeceğiz” deniyor. Ayrıca oyunun “3D aksiyon-macera türünde” geçeceğini de belirtiyor.

Başka yerlerde stüdyo, odak noktasının “mizah, aşk ve işçilikle dolu yaratıcı mekanikler ve çekici karakterler” üzerinde olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Dolayısıyla, uygun bir şekilde tuhaf ve orijinal bir aksiyon-macera oyununun ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

İyi haber şu ki, gizemli oyun ne olursa olsun hem PC hem de konsollar için güvenli görünüyor ve Aardman, oyunu hayata geçirmek için “büyük bir yayıncı” ile çalıştığını açıklıyor.

Açıklamalarında daha az ayrıntı bulunabilmesine rağmen, şu anda bu yeni oyunun oluşturulmasıyla ilgili benzer birkaç giriş daha var. Lanet olsun. Bu yeni oyunun nasıl olacağına dair daha fazla haber için hava durumunu takip etmemiz gerekecek gibi görünüyor. Şimdilik, yakın ufukta yaklaşan PC oyunlarının özetine veya şu anda oynayabileceğiniz yeni PC oyunlarına her zaman göz atabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK