Walmart, Bugün Walmart+ Üyeleri için PS5 ve Xbox Series X Stoklarını Yeniden...

Walmart, Bugün Walmart+ Üyeleri için PS5 ve Xbox Series X Stoklarını Yeniden Stoklayacak

30
0
PAYLAŞ

Hâlâ bir PS5 veya Xbox Series X satın almaya mı çalışıyorsunuz? Walmart+ üyeleri bugün bir şans daha elde ediyor.

Satış, duyurulan bir e-posta Walmart+ üyelerine gönderilir, 14 Mart’ta saat 9:00 PST/ 12:00 EST. Zamanı geldiğinde sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıları kullanın:

Walmart’ın ayrıcalık programına üyeliğiniz yoksa, ücreti yalnızca ayda 12,95 ABD doları veya yılda 98 ABD dolarıdır. Bu nedenle, nihayet konsollardan birini edinmenize yardımcı olacaksa, bir aylık abonelik için ödeme yapmak faydalı olabilir.

sadece emin ol 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü almaktan kaçının Walmart+ için, çünkü konsol stoku deneme üyelerine sunulmayacaktır. Bu Walmart+ kayıt sayfasını ziyaret edin; ödeme yöntemi altında, sayfa size üyeliğin ne zaman başladığını söylemelidir. Bu durumda, 14 Mart demesini isteyeceksiniz.

Walmart web sitesi

Bugünün stok yenilemesine katılırsanız, satış başladığında siparişinizi vermeye hazır olmak isteyeceksiniz. Herhangi bir gecikme ve büyük olasılıkla bir konsol kazanma şansınızı kaybedersiniz. Ayrıca hem akıllı telefon hem de masaüstü tarayıcı kullanarak sipariş vermeyi denemenizi öneririz.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Konsollar için Walmart’ın ürün sayfalarının, kullanıcı trafiğindeki artış nedeniyle sürüklenmesini bekleyin. Ancak her şey yolunda giderse, satıcı sizi ürünleri satın almadan önce ne kadar beklemeniz gerektiğini söyleyen dijital bir kuyruğa yerleştirmelidir.

Walmart’ın konsol satışlarını bir ödeme üyeliğinin arkasına yerleştirmeye devam etmesi kesinlikle can sıkıcı. Ancak en azından perakendeci, ürünleri GameStop gibi bir paket halinde satın almaya zorlamıyor. PS5 veya Xbox Series X’i indirmeyle ilgili diğer ipuçları için kılavuzumuza göz atın.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK