Warframe Angels of the Zariman çıkış tarihi – Gyre yakında başlıyor

Warframe Angels of the Zariman çıkış tarihi – Gyre yakında başlıyor

30
0
PAYLAŞ

Bugün Digital Extremes, Warframe Angels of the Zariman’ın çıkış tarihini açıklıyor, böylece oyuncular artık bir sonraki Warframe genişlemesine ne zaman sahip olabileceklerini biliyorlar – ayrıca “zarif” yeni warframe Gyre, kim bize nedenini hatırlatmak için burada. bu hala PC’deki en iyi ninja oyunlarından biridir.

Çok oyunculu oyunun en son genişlemesi, geçen yılki destansı The New War’ın hikayesini sürdürecek ve Digital Extremes’in 2022’deki Warframe planlarının bir sonraki önemli parçası. Stüdyo daha önce Angels of the Zariman’ın bu ay yayınlanacağını söyledi ve bugün hala devam ettiğini doğruladı – ve daha fazla ayrıntı verdi.

Vurgu, elektrik saldırılarına dayalı “enerjik bir oyun tarzına” sahip olan 49. warframe Gyre. Yetenekler arasında yüksek hasarlı bir “Gyratory Sphere” fırlatma, kritik ve yenileyici bir patlama ve oyuncu kritik bir vuruş alırsa düşmanları şok eden ve “büyük bir elektrik boşalması” gönderen bir elektrik kalkanı yer alıyor.

Warframe Angels of the Zariman çıkış tarihi

Warframe Angels of the Zariman genişleme paketi, yeni warframe Gyre ile birlikte tüm platformlarda 27 Nisan’da yayınlanacak.

Gyre’ı, Zariman’ın kendisini ve şüphesiz oyuncuları bekleyen “boşluğun kabuslarını” gösteren aşağıdaki genişleme paketinin tam fragmanına göz atabilirsiniz. Genişletme ayrıca “gelişen Zariman Silahları”, özelleştirilebilir odalar ve alınacak yeni görünümler de içerecek.

YouTube küçük resmi

Genişletmenin yanı sıra, oyuncular Warframe’in dokuzuncu yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak ücretsiz DLC de toplayabilirler – bunlar yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olsa da, acele edin.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK